Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk nalatok meddig tart egy...

Rami** kérdése:

Fiuk nalatok meddig tart egy viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyban mar kb egy eve kedvel vagy nem is tudom szerelmes belem. Mar egy eve es nem tudom hogy o hogy erez meg most is egyfolytaban jelzeseket add hogy szeret meg hat egyszer fogdosott is stb. (meg hogy o az idosebb noket szereti de en kivetel vagyok stb) Fiuk ti hogy ereztek olyankor amikor egy viszonzatlan szerelemben talaljatok magatokat?

2014. aug. 11. 22:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem mintha nem elveznem a tarsasagat mert mostanaban nagyon is jol erzem magam velem mar amikor. De nem tudom egyszeruen nem tudok ugy vonzodni hozza. De kozben meg egyre tobbet gondolok ra hogy vele vagyok egyutt.
2014. aug. 11. 22:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Baromi rossz, ha nem viszonozzák az érzéseidet. De nem is tehet mást az ember, ha egyszer szerelmes. Kicsit olyan mint egy zsákutcában újra és újra belefutni a falba. Persze csak átvitt értelemben... Ha meg jól érzed vele magad, sokat gondolsz rá, miért nem adsz neki egy esélyt?

Inkább vársz a mesebeli szőke hercegre fehér lovon, miközben egy srác valószínűleg megőrül érted?

2014. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az van hogy o olyan tipus aki gyorsan raun a lanyokra (mert mondta) es en nem akarok egy lenni a torfeai kozul akik jartak vele egy vagy ket honapot.
2014. aug. 12. 15:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Meghat anyam meg a noverem se csipazak a sracot
2014. aug. 12. 15:21
 5/8 A kérdező kommentje:
bocs hogy sokat irok de mindig eszembe jut valami xd. Meg hat mikozben engem szeret mas lanyokkal is lefekut en akkor benne hogy bizzak?
2014. aug. 12. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha így áll a helyzet, akkor meg nem szeret, csak ezzel a szöveggel akart befűzni. De ezt a kérdésbe is beleírhattad volna, hogy más lányokat hajkurászik. Így egyértelmű a dolog.
2014. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz csak akkor nem jutott eszembe. De kozbe meg komolyan tunik amikor azt mondja hogy csek en. Mondogatja azt is hogy jo lenne ha le fekudnek vele stb. De ahogy mondtad most mar biztos nem jovok vele ossze.
2014. aug. 12. 15:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Màsok válaszát is szivesen várom ;) :)
2014. aug. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!