Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz munkát találni?

Miért ilyen nehéz munkát találni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már idegileg ki vagyok ! :( 21 éves vagyok pályakezdő fiatal srác. Idén végzetem a suliban. Van egy érettségim, plusz 2 éves okj-t letettem mint logisztika ügyintéző. Nos nincsenek nagy elvárásaim, de már 3hónapja folyamatosan munkát keresek. Multhéten voltam 2 állásinterjun is, elutasítottak, még pedig azért, mert nincs tapasztalatom. A másik helyről még reménykedve várom a pozitiv visszajelzést! Könyörgöm, ha nem tudok sehol elkezdeni, építgetni a "kis karrierem". Akkor hogyan szerezzek tapasztalatot, ha az esélyt nem adják meg nekem ?! Nem kívánok még a szakmámban sem elhelyezkedni, mert tudom az még nehezebb! Csak pénzt szeretnék keresni. Tudom hogy nem vagyok egyedül ezzel, de már tele van a t*köm.

2014. aug. 12. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv a munka világában :(


nekem legutóbb 8 hónapba telt állást szerezni, és valószínűleg baromi nagy szerencsém volt így is, mert átlagosan kb. másfél év a munkanélküliség időtartama.


Pályakezdőként annyi előnyöd van, hogy fiatal vagy és ha jól tudom az állam is támogatja a leendő munkaadódat.


Egyébként csak azt tudom javasolni, hogy próbálj minél versenyképesebb lenni, pl. több nyelv megtanulásával, spec. logisztikai rendszerek megismerésével.

2014. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

8hónap? te jó ég ! :(


Jelenleg sajnos a családom sem tud támogatni abban hogy képezzem magam tovább illetve belekezdjek egy másik szakmában. Munka mellett szeretném tovább képezni magam.

2014. aug. 12. 17:34
 3/5 skywalker13 válasza:
mert veréb vagy :D
2014. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nagy okos vagy! :) Kiváncsi vagyok rá hogy hány éves lehetsz! :)) Majd megtudod te is hogy milyen nehéz ez! :) Addig míg anyuci-apuci eltart, addig meg fogd be a szádat! :))
2014. aug. 15. 10:37
 5/5 anonim válasza:
Régi kérdés, de most én is álláskeresésben vagyok. Csak szerintem most még nehezebb hamar elhelyezkedni, mivel sok szakmánál túlképzettség van. Neked mennyi időbe telt elhelyzkedned?
2023. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!