Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ötletetek? Kiközösítés...

Van ötletetek? Kiközösítés miatt új suliba kell mennem. De mivel félénk, törékeny ember vagyok ezért tudom, hogy nehezek lesznek az első hónapjaim.

Figyelt kérdés

Kiközösítés miatt új suliba kell mennem.De mivel félénk,törékeny ember vagyok ezért tudom ,hogy nehezek lesznek az első hónapjaim.Szerintetek mondjuk ki mellé üljek,kivel beszélgessek,kivel barátkozzak,hogy kezdeményezzek beszélgetést,meg ilyesmi

Előre is köszönöm a tippeket!


12/L



2014. aug. 15. 21:18
 1/5 anonim válasza:
100%
De kis aranyos vagy. Gondolom lesz majd egy bemutatkozás. Az hiszem azt az alkalmat kellene megragadni, hogy minél több információt tudj elmondani magadról. Ennek jól kell sikerülnie úgyhogy gyakorolhatsz is rá! Talán az új tanárral meg is beszélhetnéd hogy mit szeretnél és hogy erre biztosítson megfelelő időt és legyen partner ebben. Szedj össze sok érdekességet magadról, hogy felkeltsd mások érdeklődését így majd könnyebb lesz témákat találni a későbbiekben. Sok sikert!
2014. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Szerencsére a lehető legjobb osztályhoz kerültem.Igen szerintem lesz bemutatkozás.Eléggé sok olyan dolgot csinálok/csináltam amit gondolom az osztályban más nem.Pl:vers-könyvírás,a lövészeti tudásom STB.1. kommentelő szerinted ezekre felfigyelnének?Mert nem vagyok az az átlagos stílus.
2014. aug. 15. 23:06
 3/5 anonim válasza:

Hát igen, azt hiszem magyarországon valahogy nehezebben fogadják el azokat akik egy kicsit "kirívóak". Na most nem tudom, hogy te mivel vagy ilyen kirívó. Talán az öltözködéseddel?

Mivel te nagyon fiatal vagy, meg kell tanulnod, hogy hogyan kell kezelni az ilyen eseteket. Lehet, hogy egy picit változtatnod kellene a stílusodon, lehet, hogy nem kellene annyira kirívónak lenni. Ez persze nem azt jelenti, hogy feladod a dolgaidat pusztán csak azt jelenti, hogy csökkented azokat a dolgokat ami miatt esetleg kiközösítenek. persze elég nehéz így tanácsot adni, hogy azt sem tudom, hogy mit értessz nem átlagos stílus alatt.

2014. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát semmiféleképpen ne utánozz másokat pl ne cigizz mert ő már kipróbálta 12 évesen de már 30 évesen meghalt tüdő rákba. Szóval az ilyeneket nem szabad utázozni. Én is elkezdtem cigizni 14 évesen divatból 1-2 év alatt már nem divatból cigiztem hanem mert jól esett,de szerencsére így 5 év múlva sikerült leraknom. Na mind 1 az a lényeg h maradj ugyan ilyen,csak kicsit próbálj kinyílni másoknak! Van egy húgom ő is 12 éves,és ő az egyik legmenőbb a suliba,de persze ezt nekem is köszönheti,de nem bunkó,és elfogadó ember ahoz képest hogy ilyen fiatal! Arra akarok kijukadni ha szegedi vagy szívesen megismerkedhetsz a hugommal,és sok barátod lehet
2014. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszüönöm a segítségeket!Nem nem vagyok kivívó.Szerencsére kiderült ,hogy lesz bemutatkozás.Már el is kezdtem gondolkozni,hogy mit mondjak el magamról.
2014. aug. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!