Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha el kezdesz füvezni, akkor...

Ha el kezdesz füvezni, akkor kb. hány év múlva lehet benne meghalni? (Ha egyáltalán meg lehet halni benne)

Figyelt kérdés

Én nem füvezek, de vannak ismerőseim akik igen, és érdekel hogy meg lehet-e halni benne.

Normális válaszokat szeretnék!


2014. aug. 15. 22:49
 1/5 Egy ork ***** válasza:
Mármint cannabis?
2014. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát..tudod van az a fű hogy "bió" meg "rendes"..ezekre gondoltam..azt nem tudom hogy cannabis-e:DDD
2014. aug. 16. 23:23
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha itt tartunk akkor már a cannabis-ra is kiváncsi vagyok:DD
2014. aug. 16. 23:23
 4/5 Plewis93 válasza:

A "normális" fűtől nincs túladagolás és nem életveszélyes a használatla, persze a bio meg a sok szintetikusba bemártott parlagfűvel más a helyzet de egy az egyben hallhoz nem vezetnek.

De! hosszabb alkalmazás után betompítja az illetőt, kiégeti az idegi összeköttetéseket egyszerűen szólva egyre kevesebb ingert vesz fel az ember kezdve az izleléstől maga az információ feldolgozásig. Emellett okozhat depressziót, és ami talán a legfontosabb hosszabb alkalmazás után egyre kevésbé érzi az ember ezért gyakran ugródeszka.

2014. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm...értem...köszönöm!!:)
2014. aug. 25. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!