Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap lesz bunyó egy gyerekke...

Holnap lesz bunyó egy gyerekkel az utcán 3 évvel idősebb nálam. Én 16 éves vagyok 190 cm /82kg tesifölényem van. Mit ne mondjak van egy kis félelem bennem. Azt olvastam hogy egy kis alkohol bunyó előtt még segítene is. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
..............

#bunyó #box #Utchaharc
2014. aug. 16. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igen oldja a feszültséget


de ezt a verekedés dolgot nem értrm hogy minek kell na mind1

2014. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokan ellenzitek,de megvédeni akarom a tesómat ..
2014. aug. 16. 20:40
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nem jó ötlet az alkohol, mert amellett hogy oldja a feszültséget rontja a reakció időt.

Nálam mindig van fogvédő (elfér a zsebben, védi a fogaid, és nehezebben ütnek ki)

Fontos hogy nyugodtnak tűnj, mert az ellenfeled is ugyan úgy fél mint te, és ha azt látja hogy te nyugodt vagy az még jobban felbosszantja.

2014. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LikeBonfire válasza:

Őszintén...... Mond azt hogy más dolgom volt. Probálj meg viccelődni vele ! Ne bántsátok egymást, ha meg nem akar akkor menj el ! Lehet hogy akkor kiröhögnek hogy beszari stb.....De jobb lesz úgy lefeküdni hogy nem kell paráznod semmitől. És ne a bunyózás napján járjon az eszed mert ha egész este azon gondolkodsz hogy annyira megver hogy betörik a fejem kis esik a fogam stb stb !.( gondolom cigány gyerekről van szó ugye ? )

Ha cigány akkor inkább hátrálj meg !!

Azokkal nem éri meg kötekedni. A te bunyód miatt akár az egész családod szívhat!

2015. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!