Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm belezúgott...

A legjobb barátnőm belezúgott Dylan Sprouse-ba és folyton róla beszél! Már más témája nincs is! Hogy mondjam meg hogy az idegeimre megy ezzel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel a legjobb barátnőd ezért sztem szimplán közöld vele ,hogy szeresse ,de ha veled van akkor hanyagolja ezt a témát ..:)
2010. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ok köszy!
2010. jan. 14. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem szervezz neki egy randevút a kiszemelt alannyal, nagyon jó neve van, vagy vidd el kocsmázni.
2010. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki,hogy ne nézzen dizní csennölt vagy hasonló hülyeségeket....amúgy kinövi...hány éves az a kölyök amúgy?
2010. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
dylan sprouse 17 éves a legjobb barátnőm meg 14
2010. jan. 16. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:

és te hány éves vagy??

Ha vagy elég idős akkor szerintem megfogérteni :)

Mond el neki hogy már 1 picit unod a témát...

2010. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jééé... Pont ez van az én legjobb barátnőmmel is, csak ő nem Dylan Sprouse-ba zúgott bele, hanem Robert Pattinson-ba... xD És csak róla beszél, már enyhén szólva kezdem unni. Egyébként nekem is bejön Dylan Sprouse, de sosem szoktam róla beszélni, pláne nem mások előtt.
2010. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Áh, mintha mi lennénk a barátnőmmel(:

Én voltam belezúgva Dylan Sprouse-ba (a mai napig, de már nem beszélek róla annyit, mint régen), ő pedig csak hallgatta, amit róla beszélek. Ő is csak úgy megmondta, hogy egy kicsit idegesíti, ezért nem beszéltem továbbra ÁLLANDÓAN róla (csak néha-néha:D). Egy cseppet sem sértődtem meg, szerintem a barátnőd sem sérült be(:

2010. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem elég ha finoman közlödvele hogy idegesítő de azt is mondhatod neki hogy egy nap három mondat.Nálam bevált csak az én barátnőm Justin Bieberbe volt belezúgva .De rà egy hónapra már nem emlegetette.
2021. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!