Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te mire SZAVAZOL a sulival...

Te mire SZAVAZOL a sulival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Válltáska -vagy- Hátizsák

2. Egyenruha -vagy- Saját ruha

3. Ceruza -vagy- Rotring


Szavazz! Kort is írj ha akarsz.



2014. aug. 18. 16:11
 1/6 2xSü ***** válasza:

1. Hátizsák. Praktikusabb, könnyebb cipelni ugyanazt a súlyt hátizsákban, mint válltáskán. Nem véletlenül nincsenek túraválltáskák, csak túrahátizsákok. :-)


2. Saját ruha. Az egyenruha célja a különbségek elfedése. Pedig a különbségek sok esetben jók – egy bizonyos szintig –, színesebbé teszik a közösséget. Korlátozások kellenek persze, de teret kell engedni az egyediségnek, saját stílusnak is.


3. Rotring. Egy jó minőségű rotring, ha vigyáznak rá praktikusabb. Egyenletes vonalvastagság, kevesebb grafit kell ugyanannyi szöveg megírásához. Ceruzával sem baj megtanulni bánni, de a ceruzával több gond is lehet. Pl. voltak olyan ceruzáim, amiben töredezett volt a grafit. Kifaragod, hegyes, majd az első papírra tételnél kitörik a hegye…


37/F

2014. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Hátizsák. Több cucc belefér, könnyebb cipelni és a gerincednek is jobb. A válltáska már csak akkor ajánlott mikor kb 2 füzettel jársz suliba.


2. Saját ruha. Az egyenruha egy hatalmas baromság szerintem. Jó értem én, hogy miért van kitalálva, de ne mondják meg hogy ki mibe járjon. Mindenki azt vegyen fel amit szeretne és ami jól áll neki.


3. Mindegy. Ha nagyon választani kell akkor a ceruza. De tényleg nekem korszakos volt ez a téma. Amikor kicsi voltam nem lehetett csak ceruzát használni. Aztán mikor már lehetett, akkor persze, hogy a "tiltott" rotring kellett. Most már inkább megint a ceruza, mert annyit kellett kaparni a suliba, hogy ha azzal írtunk sokszor csak pattogott és sehova nem haladtunk :D


20/L

2014. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyémántlány ***** válasza:
37%

1. Hátizsák. Praktikusabb, és szerintem lehet nagyon stílusosan kinézni vele :)

2. Saját ruha. Legalább azt ne mondják már meg, hogy mit vegyek fel, így is annyi mindent kell csinálnom úgy, hogy utálom.

4. Rotring. Nem kell a hegyezéssel vacakolni, és tovább is tart, mert ugye csak a kis hegyeket kell cserélgetni benne.

2014. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1, Hátizsák, a jó tartás, és a gerinc érdekében.

2, Egyenruha. Úgytűnik én vagyok az egyetlen aki szívesen hordana egyenruhát. Nekem pl. marhára elegem van abból, hogy az osztálytársaim swagyolopáwa módjára öltözködnek, mindenüket kirakják.. Szóval egyértelműen egyenruha.

3, Rotring. Bár mi már nem nagyon használunk/használhatunk ceruzát.


17/L

2014. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.:)

1.Hatizsak.Bar nekem mindketto van, de suliba inkabb a hatizsak a praktikusabb, mivel nem tunik annyira neheznek es erre van kitalalva.

2.Sajat ruha.Utalok olyan ruhaba lenni, ami mason is rajta van, ezert nehez lenne, ha mindennap egyenruhaba kene lennem.

3.Rotring.Igaz, hogy torik benne a hegy, de ha van egy jo rotringod mas nem is kell.Nem kell hegyezgetni, es nem fogy el soha, max. elromlik.

13L

2014. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hátizsák-suliba nagy szívás válltáskával menni főleg ha sok a cucc

Egyenruha-szerintem gáz, hogyha valaki csak azzal tudja kifejezni az egyéniségét, hogy mennyire márkásak a ruhái (főleg suliban)

Ceruza rajzórára Rotring feladatokhoz (jegyzetelésre golyóstoll, mert az tovább megmarad)

2016. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!