Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vágdosás? Nem vagdosás...

Miért vágdosás? Nem vagdosás esetleg?

Figyelt kérdés
Mindenkitől úgy hallom, hogy ,,Vágdossa magát..." vagyis 'á'-val mondják. Kicsit zavarja a fülemet, nem vagdosásnak kéne mondani? Én úgy mondom vagy falcolásnak. Szerintetek?

2014. aug. 18. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tálán te bászédhibás bármok között élsz, s ázért mongyák így.

Engem jobban érdekelne, hogy miképpen tudnék segíteni nekik a bajukban, mint a kiejtésük. Ha már foglalkozom velük.

2014. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor mégsem én vagyok az őrült. (pedig sokszor néznek annak ><)

Hát igen... Osztálytársnőim (nem mondanám, hogy barátnők) is falcolnak, de csak a hecc kedvéért, mármint tetszik nekik mert menő". Hát nagyon... -.-"

Köszi a választ, a megfogalmazásod nagyon tetszett! xD

2014. aug. 18. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A hecc kedvéért? Jézusom -.-" Amúgy tényleg a-val kell mondani, én is hallottam már hibásan elég hülyén hangzik.
2014. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt nem fogom megérteni.

Köszi a választ, akkor mégis jól mondom. ><

2014. aug. 23. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:

"a"-val kellene, igen.

A heccből vagdosókat mindig is gáznak tartottam, egyszerűen hihetetlen hogy valaki menőzésből képes ilyesmit csinálni... Én is falcoltam már, de a legkevésbé sem ezért, és úgy tud idegesíteni amikor jönnek ilyen menőgyerekek meg a 12 éves nagy reménytelen szerelmesek. Vannak akiket komoly problémák vittek rá erre...

2015. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!