Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez valami jel, vagy csak...

Ez valami jel, vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Múlthéten egyik ismerősömmel sétáltunk az utcán, és szépen le volt rakva a ház elé, egy eléggé para bohócos persely... Felvettük, és hazavitte. Aztán tegnap mentünk a boltba, ugyan azzal az emberrel, és találtunk egy igazi bohóc cipőt, az egyiket én, a másikat ő vitte haza. Ez jelenthet valamit?:D
2014. aug. 19. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Értek valamit a szlenghez, de a "para" szót nem tudtam összekapcsolni a "persely" szóval.

Amúgy is hemzsegnek a hibák az írásodban... nincs kedved megtanulni magyarul?


Amúgy, igen: jelenthet valamit.

Vagy ottfelejtette valaki ezeket - vagy szándékosan rakta ki.

2014. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak ennel a helyesirasnal rosszabbak is...es nem is az volt a kerdes, hogy 'Valaki megtanitana irni?' Nem ertem miert kell belekotni mindenbe ezen az oldalon.
2014. aug. 19. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod, amilyen az adjonisten - olyan a fogadjisten.

Ha te 1 percet sem szánsz arra, hogy normális, szalonképes formában kérdezz itt - akkor miért szánna bárki is időt arra, hogy normálisan - netán sok munka árán - válaszoljon?

Én a helyedben inkább megköszöntem volna a javítást, amit helyetted végeztem el.


Ezen gondolkozz el, szerintem.

2014. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!