Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véletlen egybeesés, vagy...

Véletlen egybeesés, vagy valami más? :OO Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval, minden reggel anyu visz suliba kocsival, mert a tesómmal 1suliba járok (én 8, ő 4-es). Múltkor amikor mentünk, láttam egy roma lányt, aki hátulról nagyon hasonlított az egyik osztálytársamra. Aznap a lány nem jött suliba, nem is tudom miért, lógott talán? De az tuti NEM ő volt, akit reggel láttam. Tegnap pedig az egyik osztálytársamra emlékeztető fiú ácsorgott a járdán, vagyis inkább a ruhája volt olyan, és rögtön az az osztálytársam jutott eszembe. Ő SE JÖTT SULIBA.

Valaki tud valami magyarázatot...? Vagy csak sima véletlen egybeesés? Mostanában minden nap alkalmazom a Titkot ( [link] lehet ettől vagyok ilyen "paranoiás"??

Köszi a válaszokat, meg hogy elolvastad!


2009. szept. 8. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Húúú, mekkora reklám, pedig az elején még el is hittem a történetet. Jelentettelek.
2009. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

MILYEN REKLÁM???? EZ IGAZI -.- BAZZZZ.. KÉRDEZD MEG AZ ÖSSZES ISMERŐSÖM.

AKKOR JELENTS K*CSÖG. MEKKORA S*GGFEJ. -.-

Mé találnék ki ilyet? -.-

2009. szept. 8. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
sima véletlen egybeesés,a könyv miatt van sztem...
2009. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
am meg.. lesz'arom hogy nemhiszel nekem... de ettől még nem kéne jelenteni o_O lehet, h valaki tudna nekem megoldást -.- kösz szépen.(Y)
2009. szept. 8. 15:08
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi utolsó. az előző komi nem neked szólt:D
2009. szept. 8. 15:09
 6/12 anonim ***** válasza:
vágom :D sztem nem vt reklám nincs benne semmi hogy linkelted
2009. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

csak azért linkeltem hogy meg lehessen érteni :D

mert ha vki nem tudja mi az a titok.. elég hülyén néz ki hogy "alkalmazom a rejtélyes titkot" xD

2009. szept. 8. 15:12
 8/12 anonim ***** válasza:
jah értem :D am visszatérve sztem csak véletlen egybeesés,nekem is volt hogy beleéltem magam vmi könyvbe aztán huu anyám ezvolt a könyvbe is pedig tökre nem történt semmi :D az meg hogy az otársad nemjött,azt több féle képpen is lehet értelmezni pl aki jobban hisz benne az azt mondaná hogy isten küldte stb vmi jel meg ilyesmik :D
2009. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hmm:D lehet.. csak meglepődtem, mert már 2x is :/

viszont ma reggel nem láttam semmit, csak 1 duci gyereket és ahogy gondolkoztam, ki olyasmi, egy dagi osztálytársamra gondoltam. viszont ő ma volt suliban szóval :DDD

2009. szept. 8. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:
:)))) szerintem véletlen,de ki tudja :D
2009. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!