Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok egy...

Fiúk! Ti mit szólnátok egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés
Kb. 9 éve ismerem. Bármerre megyünk nála idősebbek és fiatalabbak is megbámulják. Menő és nagyon sokan szeretik. :) szóval ez ő: Nagyon szeret, és nagyon jól tud focizni. Nagyon szép sárga szemei vannak. Alacsony. Gyönyörű a mosolya. Kb. A melléig érő szőkés barnás haja van. Elég nagyok a mellei. Vékony és sportol. 2 lyuk van mindkét fülébe. Nagyon nagyon jó humora van, és eléggé őrült. Mindig vidám. Okos, elég jó tanuló. Nagyon kedves és barátságos mindenkivel. Bátor is. Komoly dolgokról is nagyon jól el lehet vele beszélgetni. Megbízható + megértő. Jó stílusa van. Nem valami romantikus, és lány létére elég perverz. Oldal frufruja van. Egyik lány barátnőm és kíváncsi voltam, hogy mit szólnak az itteni fiúk egy ilyen lányhoz. :"DDD

2014. aug. 20. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:

KIBEVERT FÉLTÉKENY VAGYOK :S


14/l, otaku :/

2014. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Féltékeny azért ne legyél! Mindenki úgy tökéletes ahogy van! Köztük te is! :*
2014. aug. 20. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehet tökéletes, valamit titkol
2014. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ha titkol is akkor mit? Úgy értem mit tudna titkolni egy életen át? (:
2014. aug. 20. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:
sorozatgyilkos vagy valami, biztosan vannak hibái is
2014. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, azért nem tökéletes! :)

Sorozatgyilkos ezen besírtam xDDD

2014. aug. 24. 00:45
 7/8 anonim válasza:
Nálam az alacsony lányok sajnos kiesősek. Kivéve ha tényleg nagyon perverz.
2014. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nagyon szép sárga szemei vannak."


Mi ez, macska? Krokodil?

2014. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!