Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tudok ezen...

Mit csináljak? Tudok ezen változtatni vagy már késő?

Figyelt kérdés
A problémám az , hogy Tudom mi az amit szeretnék mégsem úgy csináltam/csinálom.Kezdem ott hogy 3 hónapja kiszálltam egy 3 éves kapcsolatból mert nem szerettem már az illetőt azért mert teljesen elnyomott bezárt megfolytott a szeretetével.Akkor eldöntöttem hogy egyedül pasi nélkül szeretnék lenni egy ideig és hogy kezdek valamit magammal úgyértem az életcéljaimmal. De közbejött egy pasi akibe teljesen beleszerettem.Ráadásul nem a legtisztességesebb ember a világon szóval vannak illegális dolgai de ezt leszámitva nagyon tud szeretni.Kétszer próbáltam neki elmagyarázni hogy inkább hagyjuk abba mert én egyedül szeretnék lenni de nem engedett el.Azóta is vele vagyok mert szeretem de ugyérzem ő is csak magának akar.Ezalatt azt értem hogy ha párkapcsolatban vagyok nem magamat adom a külvilág felé a párom miatt.Miért akarja befolyásolni az én viselkedésemet bárki is? ezt nem értem.mit csinéljak?22éves lány
2010. jan. 15. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudnám tanácsolni, hogy szállj ki a kapcsolatból! Elhiszem, hogy nehéz, de szerintem meg kell tenned! Ne 40 évesen kelljen rájönnöd, hogy egy elnyomott nő vagy, és semmilyen célodat nem valósítottad meg. Ha valaki el akar nyomni, a saját szájízére változtatni (itt most komolyabb dolgokra értsd), akkor az nem is szeret igazán.
2010. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szállj ki ebből a kapcsolatból. Először. Mi az, hogy "nem engedett el". Megmondod neki, hogy nem szeretnéd folytatni, és nem találkozol vele többet. Nincs olyan, hogy nem enged el, csak neked kell elég erősnek lenned hozzá.

Azután tedd rendbe magad. Azért nyom el mindenki, mert ugyanazt a hibát követed el mindig, mert hagyod magad elnyomni. Egy párkapcsolat mellett is lehetnek céljaid, lehet magánéleted, nem kell mindig vele lenned, vannak dolgok (pl. a saját életed), amikben te döntesz.

Gondolkodj el azon, hogy mi az, ami miatt mindig ugyanaz a helyzet áll be. Tedd magad rendbe belül. És ne akarj párt magadnak egy ideig. Tudom, hogy őt sem akartad, csak megszeretted. De ha a jövőben is lesz ilyen, és még nem állsz rá készen, akkor is megteheted, hogy randiztok, találkozgattok, de nem "jártok". Ezt tudatosítani kell benne is. Mert akkor nem fog tudni elnyomni, és te is rájössz, hogy mit is akarsz valójában a másiktól. És egy idő után érezni fogod, hogy na most itt az ideje, hogy komolyra forduljon a dolog, vagy itt az ideje, hogy továbbállj.

2010. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

teljesen igazatok van gondolokoztam már ezeken a doplgokon.

az h nem enged el annyit tesz hogy addig el nem mozdul mellőlem amig vele nem maradok ha kell az ajtónk előtt éjszakázik.ez pedig elég gáz dolog akármerre megyek utánamm jön. mert szeret

2010. jan. 15. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit írtál róla, a zűrös ügyei stb. szerintem ő az a primitív hímsoviniszta fajta, akitől menekülni kell, és örülhetsz ha simán megúszod. Lehet, hogy hosszasan fog zaklatni, fenyegetni egy idő után, de akkor már biztos lehetsz benne, hogy ez nem szeretet, hanem hatalmi harc - ergo te nem hagyhatod el őt. ne keveredj zűrös alakokkal, de komolyan!
2010. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úristen!!! Ez durva, amit írtál... Első vagyok amúgy. Azt tanácsolnám, hogy azonnal hagyd el! Nem ismerlek titeket, a helyzeteteket, de szerintem ő nem szeret téged, csak nem bírja elviselni, hogy kidobod őt. Szabadulj meg tőle minél gyorsabban! Akár változtasd meg az elérhetőségeidet, zárd ki az életedből!! Sok erőt kívánok Neked! Majd írj, hogy mi volt.
2010. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most ezt elolvasva kicsit változtatok (második vagyok). Már csak ezért is hagyd el. Hellinger mondta, hogy ha valaki azzal fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, ha elhagyod, az egyetlen lehetőséged, hogy tényleg elhagyod.

Ez a helyzet ugyanilyen. Ez már nem egészséges. Ki kell szállnod ebből a kapcsolatból. Nem maradhatsz vele csak ezért. Ha kell álljon az ajtód előtt. Amíg nem tud betörni, bejutni hozzád, addig nincs gond. Ha nagyon vészes, kérj meg az első hónapokban valakit, hogy "vigyázzon" rád. Vigyen el dolgozni, menjen, érted, vigyen haza, legyen ott éjjel, ha esetleg megpróbál betörni, stb. Ilyen nincs, hogy nem lehet elhagyni.

2010. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert hagyod! Figyelj, mindenkinek van olyan ember az életében, aki befolyásolni akarja, legyen az barát vagy ellenség.. Nem szabad hagyni! Az a te bajod, hogy nem mersz onmagad lenni mert félsz valamitol.. Lehet, még te magad sem tudod hogy mit akarsz! De ne hagyd, hogy bárki is kisajátítson, nem tárgy vagy!!
2010. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami oknál fogva a "bezárós" típusú pasikat vonzod be (legalább is egymás után 2x). Miért? Gondolkodtál már ezen?
2010. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!