Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek késő ezen az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek késő ezen az élet módon változtatni?

Figyelt kérdés
17 vagyok megesik olyan hogy egy egy buliban összeakarod egy fiúval smárolunk aztán persze általában nincs semmi és volt kettő akivel több is volt /szex nem / és úgyérzem eljött az ideje annak hogy mostmár befejezzem ezt , persze komoly kapcsolatot nem akarok túl szabad elvű vagyok (oda megyek ahova akarok ,azzal és amikor akarok ) egyébként ezért is vannak alkami kapcsolataim mert nem bírom ha valaki korlátoz . Egyre többen r*bancoznak le persze nem látnak a dolgok mögé :/ szerintetek változatthatok rajta vagy ez így gáz amit csinálok,alapvetően normális lány vagyok csak néha így kiszabadul az állat :/ (normális válaszokat köszi)
2011. aug. 18. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Még ráérsz,fiatal vagy.Én még most is ezt csinálom,ebben nincs semmi "ciki".BULIZZ AMÍG MEGTEHETED!
2011. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól menteget magad, de kegyelmezek... :) Mi lenne ha ugyanolyanok lennénk? Viszont ez a szex és new york mentalitás rohadt visszataszító és üres. Azt elhagynám a későbbi teljes élet reményéért.
2011. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy nem szabadul ki az az állat,mert csak műbalhét nyomatsz.

A kamut meg senki sem szereti.

A kamutól szabadulj meg ne az életmódtól.

Ha elkezdesz valamit,akkor azt fejezd is be.

2011. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dottorre ***** válasza:

Miért nem keresel magad mellé valakit, aki szeret bulizni, és nem zavarja, ha találkozol mondjuk a haverjaiddal-barátaiddal? Én nem egy ilyet ismerek.

Ha pedig nem vagy képes a komoly kapcsolatra, akkor miért írtad le a postot? A saját lelkiismereteddel kűzdesz, vagy csak az zavar, hogy ler*bancoznak? Mert ha csak az utóbbi, akkor nincs értelme változtatni az életmódodon. Ha nincs valakinek pasija, akkor azt csinál, amit akar. Éli a saját életét, ettől még nem lesz sem r*banc sem k*rva. Ha viszont van valakid és úgy csinálod, akkor mindkettő vagy. Ezen gondolkodj el, mielőtt össze akarnál jönni valakivel. Akik meg ler*bancoznak, azok nem érett emberek, csak fiatal gyerekek. Akkor mindenki r*banc volt, akinek több pasija volt, mint bnőm nekem. :-D


25F

2011. aug. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az jól megláttad, hogy változtatnod kéne, DE szerintem joggal ribancoznak le a egyszerre több sráccal smárolsz.Az meg szerintem elég butaa gondolat, hogy csak azért nincs komolyabbb kapcsolatod mert nem szereted ha korlátoznak! Akkor tudod, hogy jó pár választottál magadnak, ha nem korlátoz semmiben!!!! Ezért szerintem próbáld meg azt, hogy komolyabb kapcsolat után nézel!
2011. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet azért félek a komoly kapcsolttól mert volt egy fél éves kapcsolatom és teljesen le akart korlátozni és sokat veszekedtünk emiatt de amikor jártunk 1x-sem csaltam meg :) egyépként ha találnék olyat aki megért és hasonlóan gondolkodik simán belemnnék egy kapcsolatba de nem nagyon találtam még ilyet de biztos akad majd :) és nem azért mert ler*bancoznak hanem mert a saját lelkiismeretem nem hagy :)
2011. aug. 18. 16:45
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként*
2011. aug. 18. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Liberális csak vagy. Ilyenek nem is kell komoly kapcsolatot kialakítsanak, nem kell kötöttség felnőtt korban sem. Gyerekről ne is beszéljünk. Igaz ezt a szellemet a szülők általában kevés utódnak adják át.

Mi a francnak akarsz változtatni ha nem vagy hajlandó semmi változásra? Nem is értem a kérdésedet.

Nyugodtan ri.banckodjon az ilyen csak gyereket ne szülj, hogy ilyen példát lásson.

2018. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!