Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változtassak az életemen?...

Hogy változtassak az életemen? Nem késő még változtatni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és az utóbbi években nagyon magam alá kerültem. Most jött elő minden eddigi elszenvedett sérelem, megaláztatás. 18-19 éves koromig elvoltam, ez a jó szó, mert akkor is ilyen volt a helyzet, csak nem láttam. Sose voltak barátaim, csak haverjaim, akikkel nem tudtam olyan dolgokról beszélni, amik engem érdekeltek, így ebből követekzik, hogy gyakran kerültem olyan helyzetekbe, ahol én jöttem ki rosszul, mert nem az én társaságom volt. Egy szó mint száz, az utóbbi 2 évben a teljesítményem a 0val egyenlő, és hiába próbálok változtatni túl gyenge vagyok hozzá. Mit javasoltok? Egyáltalán nem késő még? Koromra tekintve gondolom még nem késő, inkább arra gondolok, hogy az elmémet rendbe tudom e rakni.
2011. jún. 6. 12:25
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egyaltalan nem keso .en is ebben a helyzetben voltam ,csak en szerintem meg rosszabbul altam mint te ,es sokszor nem lattam ki utat ,vagy az elet ujra kezdeset.5 evet szenvedtem mire sikerult ,es hal isten mashogy erzek mashogy gondolkodom es mashogy fogom fel a dolgokat...,Kezdj bele valami ujba .ami neked is jo.en pl kulfoldre koltoztem ..es soha nem vagyom vissza Magyar orszagra.,es ezt nem mas valtotta ki belolem csak az emberek sajnos akik korul vettek.,...roviden ennyi .fel a fejjel .es semmi nem keso.
2011. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem késő. Menj új társaságba, csinálj újabb programokat. Ne vonulj vissza, ne zárkózz be. Az a legrosszabb, amit tehetsz.
2011. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, soha nem késő. Ne keseredj el, egyszer úgy is minden jóra fordul. ha gondlod írj egy privit, szivesen barátkoznék veled.:)20L
2011. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!