Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van Facebookon...

Mi értelme van Facebookon ennek a Ponciusz Pilátusz megmondja és a Baszont és Szkuvi oldalnak?

Figyelt kérdés

Nem értem, láttam a Brian életét, és hogy benne nem tudja kiejteni R betűt Poncius, de most miért vicces az, hogy állandóan így beszél?


A Baszont és szkuvi do meg a másik, nagyon vicces hogy nem tudnak helyesen írni és minden mondatukban benn van a "buzsi" és a "kecifei" szó.


Azt mondják jó a humorérzékem de nem értem miért gondolják ezeket viccesnek az emberek.



2014. aug. 24. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ennyire megosztó mémek, és a humorérzék (+ aktuális divat) is életkoronként eltérő, ki mire vevő.

12-15 éves fiúknál most éppen ez.

2014. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

15 éves fiú vagyok :)


Amúgy még a kérdéshez: A Brian életében még vicces is volt Ponciusz, de annyi épp elég is volt belőle, az emberek meg évekig röhögnek itt rajta...

2014. aug. 24. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha megnézed a humorblogokat, ugyanazt a poént hasznosítják újra és újra évek óta.


Van olyan amit kitaláltak több tíz éve. Elhangzott a rádióban, kabarékban, majd szóbeszédben, vagy vicclapokban, majd az interneten rajzoltak hozzá képeket. Majd jöttek a demotiváló képek, utána a trollface és hasonló képregények ahol még mindig ugyanazt a poént tették a képregényfigurák szájába. Majd jött az okostelefon-korszak, és a szövegbuborékban jelent meg ugyanaz, most pedig folytatódik a Dolan-mémekkel ahol ugyanott ott van a vicc, csak még direkt el is torzítják a rosszul írt szöveget és kitöltik káromkodással. Ez most 2014-ben a humor egy bizonyos szubkultúrában.

2014. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt sajnálom, hogy vannak ma olyan emberek, akiknek ez még mindig tetszik. Jó, először még tényleg vicces volt, ezt nem is tagadom, de amikor már az ezredik ilyen kiolvashatatlan képregényt látom (ősrégi poénokkal), kezdem megunni a dolgot.
2014. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%

Elég sokan követik, tehát van értelme.

Nem mindenki olyan mint te, hogy elég lenne, ha csak Justin Bieber meg Fluor Tomi lenne fenn a facén.

2014. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Abból, hogy ezeket a dolgokat ennyien követik egész jól le lehet vonni, hogy a magyaroknak mennyire bejön az ilyen színvonaltalan szórakozás...

A Rage Comic-ok között volt jó pár vicces is, de idővel azoknak is csökkent a színvonala, az okostelefonos szövegbuborékos poénokból is csak azok voltak tényleg jók amik megállták a helyüket egy telefonos beszélgetésben is, mostanra pedig már az ilyen bunkó és színvonaltalan (facebook)oldalak/poénok vették át az internetes szórakoztatást.

2014. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!