Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján pontoznak itt az...

Mi alapján pontoznak itt az emberek?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy mi alapán pontoz néhány ember. Tudományos tényeket, és saját véleményt pontoznak le. Egyik sem volt rasszista, vagy troll válasz.


Pl.: Megírtam egy kérdéshez, hogy ma már senki nem művel otthon földet-->17%

Megírtam, hogy a faluban bezárt a biobolt, erre ő megkérdezte, hogy mit értek biobolt alatt?

-Olyan bolt, ahol bio zöldséget árulnak-->14%


Mindkét állítás igaz. A panellakók lepontozzák, mert ők nem ilyennek képzelik a vidéket??



2014. aug. 24. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Én ezért nem foglalkozok a pontozgatással (mármint hogy engem mennyire pontoznak), mert ma már semmi értelme a sok "troll" miatt.


Egy pár bölcsesség Simontól :D

https://www.youtube.com/watch?v=AArr8gObS3A

2014. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, aki a hangulata alapján nyomkodja a kezeket. Van, aki valóban úgy érzi, neki a válasz nem elfogadható, hát nyomja a pirosat. van, aki éppen pipa és úgy éli ki magát, hogy lenyom mindent, ami a szeme elé kerül. Botor, aki a pontokat, százalékot nézi.
2014. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Általában énsem nézem, mert hívőkkel, ezósokkal is vitatkozom, az pedig nagyon lehúzza, de ránéztem ezekre a tizen százalékokra, és nem értem, hogy miért ennyi.
2014. aug. 24. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Felsorolok néhány olyan kategóriát ahol kicsit más a pontozás mármint a emberek máshogy pontoznak.


Családi kapcsolatok: ha érződik,hogy kioktatod a kérdezőt akkor 50%-os lesz a válaszod


Ezotéria : ha nem vagy hívő 0%-os lesz a válaszod.


Szerelem-szex : ha nem vicces vagy bunkó a válaszod akkor 50-75%-ot kapsz.


Politika : nehéz mert nem lehet tudni,hogy munkaidőbe vagy azon túl olvassák ha munkaidőbe álltalába munkanélküliek,vagy lottónyertesek válaszolnak akkor az általába liberáls réteg és ha neked pl. jobb oldali vagy akkor válaszod 20-50%-ig fog felmenni ha munkaidőn túl akkor jönnek haza a bal-és a jobb oldaliak és utánna már 50-75%-os lesz a válaszod. Ha netán 100%-os választ látsz az a véletlen műve vagy kezdődik a barátok közt.


Üzlet pénzügyek : A legértelmesebb válasz 90-100%-ig lesz. Ha megpróbálod lebeszélni a kérdezőt valamiről 60-75%-os lesz a válaszod.


Remélem a kérdésre válaszoltam és nem offnak hiszitek.

2014. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is észrevettem, csak az zavar, hogy olyanok pontoznak le, akiknek fogalmuk sincs a témáról. Én alapból nem pontozok olyan témában, amiről felszínesek, vagy egyáltalán nincsenek ismereteim. Nem zavar, ha a troll válaszaimat pontozzák le, vagy azt, ha butaságot írok. De az kicsapja a biztosítékot, ha tényeket pontoznak le, mert nekik az nem tetszik.
2014. aug. 24. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt szokták általában pontozni aki jó viccet csinnál egy kérdésből vagy egy ugyan azon kérdésnek válaszából
2014. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!