Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ragaszkodik hozzám ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik hozzám ennyire?

Figyelt kérdés
1 hónapja járok egy fiúval, szeretem , meg imádok vele lenni. De ő mégjobban ragaszkodik hozzám, mint ő hozzám. Kicsit furcsa most így, mert korábban nem voltak ilyenek velem a fiúk, folyton napokat kellett várnom, hogy jelentkezzenek, meg ilyesmi. Tehát régóta nem volt ilyen, és örülök meg minden, csak félek hogy így nehezebben fogok tudni beleszeretni, pedig már tényleg közel vagyok ahhoz. L/19

2014. jún. 16. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"De ő mégjobban ragaszkodik hozzám, mint ő hozzám. Kicsit furcsa most így"


Valóban egy kicsit.

2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsii, mint én hozzá* így akartam volna írni
2014. jún. 16. 11:08
 3/6 anonim válasza:
100%

Ennek csak örülj! :) nálam is ugyanígy volt pedig 17 éves vagyok, barátommal imádjuk egymást, szerelmesek vagyunk, tudjuk hogy egymással akarjuk leélni az életünket. Pedig előtte soha nem tartottam magamat vonzónak, sőt...csúnyának. Aztán megláttam magamban a szépet, nem egóból. szóval ne gondolkodj ilyeneken és ne tartsd furcsának ez az élet rendje :) Sok boldogságot nektek!

17/L

2014. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért van így mert nem ezt szoktad meg. Ritka az ilyen manapság sajnos, bár elég sok kivétel van azért.


Eddig nem ilyen fiúkat fogtál ki ezért is furcsa neked ez a dolog, de majd úgy is megszokod lényeg az hogy viszonozd az érzéseit, nyilván egy ilyen típusú a srác, lehet nem volt még eddig barátnője, vagy olyan kapcsolata amit igazán szeretett volna. Vagy te vagy neki eddig a legkülönlegesebb lány akit megismerhetett és ezért ilyen veled mert nem akar elveszíteni, vagy egyszerűen imád veled lenni.


Ebben nincs semmi. Én barátom is pont ilyen volt akkor. Én vagyok az első barátnője, nagyon boldoggá tettem őt amikor én is akartam tőle valamit, bár nem láttuk hogy ilyen komoly dolog lesz belőle, de mindketten nagyon örültünk hogy egymásra találtunk.

A barátom nagyon ragaszkodó típus régóta vágyott már a szerelemre, és a kimozdulásra, mert a barátai eltávolodtak tőle és szinte kimozdulni sem akart, meg nem is volt kikkel. Általam új barátokra talált, és én is itt voltam neki aki mellett igazán boldognak érezte magát, nagyon sokat változott, sokat fogyott, bár még mindig husisabb de én így szeretem, viszont nem én vettem rá a fogyásra magától döntött úgy én meg persze segítettem neki, ez is ok volt rá hogy belé szerettem mert meg akart változni jó életet akart magának, és kellett neki a motiválás mert kilátástalan helyzete volt és picit depresszióba esett.


De nincs ezzel baj, hamar megfogjátok szokni egymást és hidd el nekem idővel te is nagyon fogsz hozzá ragaszkodni, még ennél is jobban.

2014. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

"Miért ragaszkodik hozzám ennyire?"


Legalább hozzád ragaszkodik valaki. Baj?

2014. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon ragaszkodó típus vagyok és szerintem ez azért lehet, mert még a párodnak sem volt előtte barátnője és nem szeretne elveszíteni!
2014. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!