Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez vajon igaz, vagy csak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon igaz, vagy csak le akar rázni? :/

Figyelt kérdés

Utolsó randink után azt mondta a srác, hogy furcsán viselkedtem, mintha nem érdekelne engem. És most össze van zavarodva, mert távolságtartó voltam és a következő randinkra rákérdezve azt mondta "most nem tudja jelenleg". Azóta nem beszéltünk..én éreztem már akkor hogy valami gáz van, nem kaptam jóéjt csókot, csak intett egyet...

És ...pedig én nagyon nagyo nagyon...túlságosan is...valamit nagyon félreérthetett



2014. jún. 17. 21:41
 1/8 nócikaa válasza:
koccoltatni akar csak nem meri elmondani... (tapasztalat)
2014. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vagyis?
2014. jún. 17. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Le akar rázni...
2014. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nócikaa válasza:
pontosan :S
2014. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:(

Igazuk van, lerázás, csak ez egy hülye duma hozzá.


NEm bántani akarunk, és nem rosszindulatból mondjuk, de sajnos igaz...annyi ilyet láttam, hogy nagyon válogatok, szűrök már, ennél kisebb jelekből is, mert nem várom meg, hogy ő küldjön el...legalább is ne monjda ki, ezek bőven elegek...

2014. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem, hogy a randi után még keresett is. aznap este/éjjel. hogy milyen jól érezte magát velem stb. és nem tudom mi változott 2 nap alatt :/
2014. jún. 17. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Meggondolta magát, esetleg új csaj.


Tényleg tudom, milyen.

Nekem is tali után mondta, hogy ő még akar ám talizni (én nem akartam, ez is inkább volt haveri, brá smároltam vele...fiatal voltam, és bolond...).

Aztán másnap kerestem, vagy utána nap és elolvasta, visza se írt...beteg állat...

2014. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És még egy tanács: hamégis újra keres, ne foglalkozz vele. Akkor se lesz hosszabb távú, max. azért keres, mert tudja, hogy nálad lehet esélye, és szexelne és nincs más.


Persze, belemehetsz és ezt megtapasztalhatod a saját bőrödön szenvedés árán, és az is jó, mert akkor tuti elhiszed, meg még tapasztaltabb leszel, de el is hiheted...

2014. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!