Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vargha Zoltán (Bajor Imre...

Vargha Zoltán (Bajor Imre 'orvosa') szerintem furán beszél, szerintetek? Van valami betegsége, vagy mi?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Bár az lenne vele a legnagyobb baj.
2014. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sajnálom. Biztos gondolta ,hogy ez is benne lesz a pakliban de gondolom ekkora negatív reklámra nem számított. Mindenki csak hőbörög pedig azt sem tudják mi ez. Én is jártam oda egy két hónapig és rajtam segített. Mondjuk én depressziós pánikbeteg voltam. Mindenhova gyógyszert hordtam még buszra is alig mertem felszállni. Manapság már azt sem tudom hol vannak a "gyógyszereim" mivel eszembe sem jut már ilyesmi. Azonkívül mást is ismerek személyesen akinek segített , sőt számomra a legmegdöbbentőbb egy kisfiú volt aki amikor én elkezdtem még össze vissza bukdácsolva próbát járkálni a váróba és később mikor láttam már úgy futott be a kezelőbe mert érdekes ő szeretett oda járni.

Egyébként a régebbi cikkek is Varghának adnak igazat

[link] - pedig ezt is a Bors írta.

És biztosan azért hívták már gyógyítani annyi hírességhez a világ különböző pontjaira mert nem ér semmit a módszere, ez elég valószínűtlen. Bár elég érdekes az is ,hogy amióta a sajtó középpontjában van azóta megtízszereződtek az "elégedetlen" páciensek kommentárjai akik még a fal színébe is belekötnek. Kicsit sem lejárató kampányt folytatnak ellene a természetgyógyász "kollégái" . Elvégre itt az alkalom hogy kiirtsanak egy konkurenst.

Tény ,hogy drága és nyilván nem adhatja ingyen MINDENKINEK hiszen tönkremenne ,ha jófejségből ingyen kezelne olyasvalakit aki egyébként kitudja fizetni. De bajort például ingyen kezelte akkor nem értem mi itt a gond. Ő ölte meg talpnyomkodással ? Ugyanmár. Az pedig hogy a felesége ilyenekért perel mert nyilatkozott az állapotáról? Annak az állapotáról aki egyébként meghalt? Húúhaaa. Mondjuk őt is megértem kell neki a pénz a férje már nem tartja el

2014. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az pedig hogy a felesége ilyenekért perel mert nyilatkozott az állapotáról? Annak az állapotáról aki egyébként meghalt? "


Ja kérem, mi az az orvosi titoktartás. De mosdasd csak a szerecsent.

2014. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát már bocs de ha azzal vádolják ,hogy ciánnal kezelte akkor csak megvédi valahogy magát az ember vagy talán nem?
2014. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaaa akkor az orvos szerecsen? Mert az mindent megmagyaráz nekem a kérdésemmel kapcsolatban.
2014. szept. 14. 15:56
 6/6 anonim válasza:

[link]

Versenytanács elé került a Bajor Imrét is kezelő Vargha Zoltán ügye, és bár döntés még nem született, a végeredmény a hasonló eljárások kifutását ismerve sejthető: a hatóság egyre keményebben bünteti azokat, akik beteg embereket tévesztenek meg hirdetéseikkel. Jelen cégnél a bökkenő az, hogy pénzügyi adatait elnézve bírságot aligha képes fizetni, ráadásul a vállalkozás „osztódással szaporodik”: Vargha fiai apjuk módszerét hasonló név alatt már alkalmazzák, és noha a problémás hirdetések nekik is hasznot hajthattak, aligha vonhatók értük felelősségre.

2015. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!