Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a hirdetés...

Szerintetek ez a hirdetés átverés? Honnan lehetne ezt megtudni?

Figyelt kérdés

Úgy tisztességes, ha felhívom a figyelmét, hogy mivel ma semmit sem adnak ingyen, ennek a munkának is van egy kis befektetése. Ezt most ne úgy értse, hogy súlyos ezreseket kell befektessen. Ez az összeg mindössze 600 Ft. Ezért cserébe elküldöm Önnek a munkacsomagot. A 600 Ft, amit befektet pár napon belül megtérül Önnek. Azért van szükség erre az összegre, mert a munkacsomagunk értékes információkat, e-mail címeket tartalmaz amiket csak azoknak nyújtunk át, akik tényleg komolyan gondolják a munkaajánlatunkat.


Most pedig konkrétan a munkáról.


Én egy olyan munkát ajánlok Önnek, ami napi néhány óra ráfordítást igényel, és csak egy számítógépre, valamint internet elérésre van szüksége. A munka, másolásból áll, ezek e-mail-en keresztüli eljuttatásából, a magadott címekre. Ezt a munkát Amerikában nagyon sok fiatal és idős egyaránt végzi, onnan származik ez az információ közvetítői bedolgozásnak nevezett fizetés-kiegészítő munka, és most kezd terjedni Magyarországon. Ezzel a munkával folyamatos jövedelemre tehet szert, ami csakis a szorgalomtól függ. A kereseti lehetőség elérheti a heti 5-25 ezer forintot, a kreativitástól és az időráfordítástól függően. A munkát másodállásként szokták végezni, mert nem annyira időigényes, elég napi néhány óra munka, a plusz jövedelemhez. A munka kizárólag e-mailezés útján történik, ez fontos!


2010. jan. 16. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
kamu.temészetesen
2010. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
erre egy program is képes
2010. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazi másolásos munka, méghozzá neked is le kell másolnod ezt az email-t és át kell verned másokat akik majd neked küldenek 600 ft-ot. Nem egyszerű ám...
2010. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de ti mennyire vagytok ezekben biztosak?

mert nekem mondták hogy ez egy piramisos munka én befizetek 600Ft-ot és kapok egy csomagot és nekem azt tovább kell küldeni. és akkor növelem én is a bevételeimet.

2010. jan. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!