Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munka - nem átverés?...

Irodai munka - nem átverés? Mindennap megjelenik az expressben ez a hirdetés 'középkorúakat, fiatalokat, nyugdíjasokat telefonálásra, irodai munkára keresünk Budapesten'

Figyelt kérdés

másik: 'fiatalokat, pályakezdőket azonnali kezdéssel irodai munkára keresünk'

ugyanaz az e-mail cím

van telefonszám is


nekem gyanús


2011. márc. 8. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ha már telefonálni kell akkor az.
2011. márc. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most miért? Ha nem kell befizetni semmit nem érdeklődhetsz? Mit vesztesz vele? Írj emailt. Én is így találtam munkát az expresszben, hogy tök semmilyen hirdetés, és emailt írtam. nem is olyan béna állás. Max. akkor aggódj, ha bubuka94 szintű email cím van és egész alakos fotókat kér. Akkor elég valószínű, hogy kamu és csak a képeidre akarja verni.
2011. márc. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A második válaszoló leírta a lényeget. Könnyen lehet, hogy olya nmelóról van szó. ami neked nem tetszik (és nekem sem tetszene), még az is lehet, hogy átverés, de el lehet menni nyugodtan az információig. Nyugodtan kérdezz rá a részletekre, aztán kiderül.

A legvalószínűbb, hogy telefonos direkt értékesítésről van szó. Én nem szívesen csinálnám, de nem nevezem átverésnek.

2011. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is.


Ez egyszerű random telefonálgatás "gratulálok ön nyert" illetve "lenne önnek egy remek ajánlatunk"...

És mivel itt az emberek jórésze a pics@ba szokta elküldeni az ilyen telefonálót a legtöbben kiszállnak ebből a melóból igen hamar. Ezért keresnek folyamatos utánpótlást.

2011. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez telefonos értékesítő. De kérdezz rá. Attól még nem lesz kötelezettséged a cég felé, csak informálódsz.
2011. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha XIII. kerület akkor valszeg Zepter...
2011. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!