Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a hirdetés lehet, hogy...

Ez a hirdetés lehet, hogy átverés?

Figyelt kérdés
Szóval találtam egy olyan álláshirdetést,hogy fehérneműket kell csomagolni(otthon),és azt írják,hogy hetente szállítanak,és hetente fizetnek. Ez valami kamu meló lehet?
2010. okt. 18. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
57%

Talán ha privátban elküldenéd a pontos szöveget, vagy a helyet ahol találtad, meg tudnánk nézni.De csak ennyiből....

Viszont ha kérnek "regisztrálási díjat" akkor általában kamu a dolog, de ki tudja?Ennyiből, nem lehet leszűrni.

2010. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ennyi volt a hirdetés: fehérnemü párositáshoz ,csomagoláshoz keresünk munkatársakat országosan!heti kiszállitás,heti kifizetés!fö-vagy mellék álásban is végezhetö,könnyü munka!szaktudást nem igényel!
2010. okt. 18. 22:59
 3/24 anonim ***** válasza:

ma 22:55

milyen kis rafinált vagy! Privátba küld,nehogy más is tudjon róla?

Kedves kérdező! Nekem nem kell a privát hirdetés,nélküle is tudok tanácsot adni..

Ha a hirdetés úgy folytatódik,hogy előre fizess X.összeget akkor készülj fel,hogy kamu a munka..Soha nem felejtsd el! NEM FIZETÜNK ELŐRE EGY MUNKÁÉRT!

Ha nem kér semmi pénzt,hanem egyből szállítják az alapanyagokat,és te már dolgozol is akkor kifogtál egy jó másodállást..

De szerintem ez nem így van..Biztos vagyok benne,hogy sajnos kamu meló ez is..

2010. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha nem is kamu,akkor valószínűleg kb. 3 millió bugyit és melltartót ömlesztenek be a szobádba,és kb. napi 5000 db lesz az a norma,amit meg kell h csinálj ahhoz,h kifizessék azt a pénzt,amit megígértek.Olyan ,mint a borítékolás,egyszer utánaérdeklődtem,és az is így zajlott..
2010. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát ettől tartok én is.... Dehogy fizetnék én előre,hülyék a túloldalon,tudod!!! :)
2010. okt. 18. 23:04
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha úgy kezdik, hogy vásárolj segédanyagokat és fizess be erre-arra, akkor valószínű.
2010. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


googleba beírtam a mail címet, céget nem adott ki, csak mindig ezt a hirdetést.

Ilyenkor érdemes küldeni neki egy levelet, hogy írja meg pontosan mi lenne a feladat, és milyen cég ez.

Én is melót keresek, volt ami fura volt, írtam nekik, nem is válaszoltak. :)

2010. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

akkor kezdj logikusan gondolkodni



ki a francnak éri meg, nem a gyártás helyén csomagoltatni, kevés gyűrődéssel, hanem országszerte tinglitanglizni mindenféle ruhaneművel és ráadásul hetente szállítgatni ide-oda?

2010. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
71%

23.00-nak

nem rafináltság, csak nem akartam hogy töröljék a kérdését:)

Amúgy ezzel a hirdetéssel már én is össze futottam néhány napja(ha az amire gondolok) írtam is nekik, de még nem jött válasz.

Majd kiderül, ha beborul.Ha válaszolnak majd eldől.Viszont a belépési díjhoz tartom magam.Ha azt kérnek, inkább ne menj bele!

2010. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én is írtam mailt nekik még délután. Válaszoltak,megadtak egy telefonszámot,és hogy holnap hívjam fel őket. Ha felhívtam,majd megírom,hogy valami előre fizetős marhaság e.
2010. okt. 18. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!