Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet az ellen tenni hogy...

Mit lehet az ellen tenni hogy a házasság ne változzon át barátivá?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok.Veszekedések nélkül élünk,de úgy élünk egymás mellett mint a jó barátok.Semmi puszi,már legalább 2 hónapja nem szeretkeztünk.Még csak egymáshoz se bújunk.A férjem azt mondja hogy neki így jó.Neki soha nem állt első helyen a szex.Azt mondta neki az a fontos,hogy mikor haza megy akkor egy nyugodt légkörbe térjen haza,ahol olyan mintha egy jó barátja várná haza.Én már egy kicsit hiányolom a szexet,de ő nem akar.

2014. aug. 28. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Amikor összeházasodtatok, akkor elég volt mindkettőtöknek a szex?
2014. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én 30 éves ő meg 35.Azt mondta neki nem első helyen van a szex.Nekem se az a legfontosabb egy párkapcsolatban,házasságban.De azért hetente jó lenne legalább egyszer.
2014. aug. 28. 22:47
 3/3 anonim válasza:
Szia, én azt gondolom, hogy, ha a kezdetekkor lobogott a láng, akkor az most csak szunnyad. Valahogyan fel kellene dobnod a házasságotokat. Pl olyasmire gondolok, hogy egy közös romantikus hétvége valahol nem otthon; egy borozgatós szombat este, később szexi fehérneművel megspékelve, stb. Ha az ilyesmi dolgok nem jönnek be, és továbbra is közömbös marad, hát.. akkor szerintem gáz van, mert az, hogy egy 35 éves pasi nem kívánja a szexet -akár minden nap-, na olyan nincs... akkor bocsi -remélem nem ez van-, de lehet, hogy van valakije...
2017. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!