Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye titeket sem zavar, ha...

Ugye titeket sem zavar, ha egy kommentben kitérnek a helyesírásra is?

Figyelt kérdés
Azok az emberek, akik meg szokták jegyezni, hogy a helyesírásra ügyelni kéne, gyakran le vannak szavazva. Pedig szerintem maximálisan igazuk van, mert Magyarországon illene magyarul írni. Helyesen. =D
2010. jan. 17. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem zavar, sőt, én is mindig szólok, hogy helyesírás.. :D
2010. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Engem sem zavar. Néha én is szólok, de most már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. Ha merek szólni valamiért, akkor rögtön le vagyok hurrogva. Persze azt nem mondom, hogy pl. az enyém is olyan tökéletes és hibátlan lenne, mert mondjuk a vesszők néha hiányoznak. Mondjuk ez szerintem talán még nem olyan nagy hiba.(bár kitudja :D) Az viszont elég elszomorító, hogy a szavakat nem képesek leírni helyesen, meg néha olyan mondatszerkezeteket látok, hogy sírni tudnék. :D Mondjuk azért bunkónak nem kell lenni. :) Bár a sok banális helyesírási hiba után már nehéz nyugodtnak maradni. :D
2010. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jókat röhögök csak a helyesírási hibákon.


RJ 19/F

2010. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
há engemet nagyonn zavar a hejesirásí híbályuk
2010. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha megjegyzik a helyesírási hibát, csak akkor, ha a kérdező válaszára nem tud értelmes választ adni, max annyit, h "Helyesírás!!!"
2010. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na erről beszéltem. Rögtön leszavaznak, még ennél a kérdésnél is. :D
2010. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
nem volt mindenki ötös nyelvtanbol. vannak gyengébb képességű emberek. (ha mindenki zseni volna, akor nem is volna melós. csak vezető beosztás létezne) ha zavar a helyesirés, beszéld meg a többiekkel (akiket még zavar) a tudományok, helyesírás ponton! ha meg ki tudod javítani, akkor tudod miről van szó.)
2010. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!