Mégis mi legyen?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm meglepett egy jeggyel az őszi conra. Ezzel nincs is gond, szeretnék is elmenni, de nagyon szégyenlős vagyok és egy részről nem merek, másfelől félek, hogy az idióta visszahúzódóságom miatt beégetem magam. Mit kellene tennem?

2014. aug. 31. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátt akor ne menny.
2014. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom már lemondani. Éppen ez a baj.
2014. aug. 31. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismered most vagy soha
2014. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most még is miért égetnéd be magad?

Ha annyira félsz, nem muszáj ott beszélgetni az emberekkel..

És a conon senkit sem néznek hülyének, mert bizonyos szinten mindenki az (ezt úgy mondom hogy én is járok :D)

2014. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem látom mivel égetnéd be magad. Vannak emberek, akik csak azért mennek conra h valami marhaságot csináljanak. Ha félénk vagy akár be is öltözhetsz valamilyen karinak, aminek van maszkja. Így úgy tudsz másokkal beszélni h ők nem látják az arcod( csak annyit gondolnak h beöltöztél). Vaaagy ami még jó lehet, te is lepd meg a barátnődet és menjetek együtt. Illetve vihetsz fényképezőgépet. Én amikor először mentem conra(igaz egy barátnőmmel) akkor aggodtam h mi lesz ott, de totál fölöslegesen. Először csak sétáltunk, majd egyre több embert szólítottam le h "Hali,csinálhatok egy fotot?". Nem csináltam mást csak a felénkjövöket megszólítottam. Nem volt aki nemet mondott volna. És így könnyebb beszélgetésbe elegyedni ( szerintem). Aztán ha már sok embert lefotoztál, bármerre nézel leszvmi ismerős (őt is lefotóztam megőt,megőt és őt). Nem kell félned elfogadnak olyannak, amilyen vagy. Szinte olyan mintha valami óriási családi buli lenne a nagyon távolo, még ismeretlen rokonokkal. Nem lesz gond ;D
2014. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem teljesen értem, te egyedül mennél el a conra?

Mert ha nem, akkor nem igazán értem, hogy mi a problémád.Mert ha eleve ketten mentek, akkor ő majd be fog mutatni másoknak, gondolom baráti társasága van ott.

Különben meg, ha nem "kívülállóként" mész oda, hanem te is animés vagy, akkor tényleg bárkivel tudsz dumálni.

2014. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon jó barátnőmmel ismerkedtem meg így, hogy egyedül mentem conra, aztán mikor hirtelen szembejött a mat-fiz tanárom, spontán a nyakába ugrottam, pedig amúgy megszólítani is alig mertem, mikor aznap reggel lefotóztam (a kettő között gyakorlatilag nem is beszéltünk, egymás nevét nem tudtuk). Tény, vannak ott hihetetlenül bunkó/antipatikus emberek, de előbb-utóbb találni fogsz egy olyan társaságot, akik szimpik és nem zavarják, ha random odacsapódsz :)
2014. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 walaakíí válasza:

én ugyanígy álltam hozzá:D

az első conom reggelén,aztmondtam h nemmegyek sehova...

de barátnőm elrángatott,mire odaértünk mindent elfelejtettem,és nap végére azt vettem észre h én megyek oda minden cosplayer-hez fényképért kuncsorogni :D

/pesze,nekünk is volt cp-nk:D/

és itt nemtudod beégetni magad:D

2014. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!