Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay en szerernék eladni...

Zéla kérdése:

Ebay en szerernék eladni valamit. Már töbször fel raktam a hirdetést de soha nincs egy látogatóm se. Mi a fenét csinálok rosszul? HELP! :

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el!

2014. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is sok hasznos dolog van leírva.

2014. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem van már ebay fiokom meg pay pal is hozzá van adva.A telefon számom is vssza van igazolva sms ben kapott pin koddal.Látszólag minden rendben van de nincs látogató.Ha a saját fiokomba nézem ott is van a hirdetés.De ha csak úgy belépés nélkül böngészek én sem találom a saját hirdetésem .
2014. szept. 1. 22:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Reklamálj. Írj nekik levelet.
2014. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De ha csak úgy belépés nélkül böngészek - probaltad item number alapjan is keresni? Mert ha ugy megtalalod, akkor az bizonyitja, hogy a hirdetesed fenn van es aktiv.

Ha a nevre keresel ra es ugy nem talalod, akkor at kell ird a nevet, vagy tobb reszletet kell megadnod. Annyi nem eleg, hogy pl. cipo. Ird azt, hogy 39-es noi piros xyz marka cipo stb.

2014. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megnézem szám alapján kereve.Egy headsetet próbálok eladni.A cime szerintem jól vain meg adva. Aleirása s elég hosszú Az lehet probléma hogy a leirását egyszerűen kimásoltam,bemásoltam valahonnan?
2014. szept. 3. 07:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Az lehet probléma hogy a leirását egyszerűen kimásoltam,bemásoltam valahonnan? En DVD-ket szoktam eladni es nem idozok azzal, hogy megirom a leirast, hanem kimasolom egy mar meglevo listazasbol a leirast, hisz en is ugyanazt a lemezt arulom, szoval a masolassal nincs baj.


Esetleg fizess extrat a listazasnal es akkor kiemelik neked.


Kuldd mar el az item szamot es megnezem, hogy sima keresesnel ratalalok-e a termekedre.

2014. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez lenne az item szám: 121422369117 Köszi.
2014. szept. 4. 07:20
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Megnéztem én is, ezt dobja ki.

2014. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Oke, beirtam hogy Bluetooth helmet headset es van vagy 1800 talalat, igy tenyleg nehez a vasarloknak a tiedre raakadni.

Ugy rendeztem a talalatokat, hogy lejarati ido szerint es a tied a 4ik oldalon van. Vagyis ha en komoly vasarlo vagyok, aki epekedik egy Bluetooth helmet headset-ert, akkor valoszinu mar az elso 2 oldalon megtalalom amit keresek.

De ha valasztanom kell a tied meg egy masik elado cucca kozul (tegyuk fel mindketten tok ugyanazt aruljatok) akkor attol vasarolok, akinek tobb ertekelese van. Te a 3 ertekeleseddel meg zoldfulunek szamitasz. Felre ne erts, nem bantani akarlak, de az eBay sajnos igy mukodik. Az egy dolog, hogy 100%os vagy, de csak 3 tranzakciod volt, az is mint vasarlo :(


Igy nehez lesz, de ne add fel. Probalj kisebb/olcsobb dolgokat arulni, amivel ossze tudsz gyujteni nehany ertekelest.

A kinaiak ezert aruljak hugye$zare a csetreszeket, mert tobbezren vasarolnak toluk, igy osszegyulik a jo kis ertekeles es en is szivesebben vasarolok olyantol, akinek tobb100 tobb1000 eladasa volt mint egy kezdotol.


Probalj esetleg tobb dolgot beleirni a nevebe, pl. Brand New Motorcycle Bluetooth helmet headset, meg ha van valami markanev azt is. Esetleg vidd le az arat, $44.99-re; mindenkepp kicsit olcsobbra mint a konkurencia.


Karacsonyra vegyel a rokonoknak egy rakas 99centes (free shippinges) cuccot Kinabol, az majd felnyomja az ertekeleseid szamat, aztan azokat megprobalhatod tovabb adni (par forint nyereseggel) es igy eladoi ertekeleseket is gyujthetsz.


Sok sikert!

2014. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!