Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ELTE BTK Francia szakra való...

ELTE BTK Francia szakra való bekerüléshez el kell valamilyen könyvet olvasni? Valaki mondta, hogy igen, de nem nagyon akarom elhinni.

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. A felvételi követelményen valamilyen könyv elolvasása. A könyvtárostól hozott igazolást csatolni kell a felvételi jelentkezéshez.


Komolyra fordíva: mégis mit kellene elolvasni? Érettségi (emelt francia) a felvételi követelmény, és kész. Imádom az ilyen "valaki"-ket, akiknek a hülyeségét azt itt lehet kimagyarázni az oldalon.

2014. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Glauziusz Tamás válasza:

Bár beugratásnak hangzik, fordítsd javadra az ostoba tréfát, és olvasd el (vagy kezdd el) A Le Petit Prince-t,

ezzel nem vesztesz semmit, sőt.

(Már, hogy "valamilyen", bármilyen könyvet kell elolvasni, nem pedig egy meghatározott könyvet.)

2014. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa volt, hogy az égvilágon senki nem mondja, hogy kellene. S előkerül egy valaki, aki ezzel ijeszteget... köszönöm a válaszokat
2014. szept. 3. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is oda szeretnék menni, de semmi ilyesmiről nem hallottam.
2014. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!