Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » úgy van ahogy gondolom?

úgy van ahogy gondolom?

Figyelt kérdés
Nem rég érettségiztem, elég jól sikerült. Világéletemben jó tanuló, szorgalmas ember voltam. Nagyban készültem a továbbtanulásra. Sajnos az egészségügyi áll. miatt nem vettek fel a kinézett helyre, próbálkoztam még 2 helyen de sajnos mindenhonnan sírva távoztam. Most úgy néz ki eltudok menni dolgozni, és gyűjtögethetek a jövőévi fősulira. Ez így rossz elgondolás? Haszontalannak, linknek érzem magam amiért 19 évesen itt vagyok iskola nélkül. Nem tudom mennyire jogos az érzésem ezzel kapcs., vagy csak túl reagálnám?!
2014. szept. 6. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl reagálod. Én érettségi után, annak ellenére, hogy felvettek az egyetemre, mégsem kezdtem el a továbbtanulást. Dolgoztam egy ideig. Belekezdtem egy okj-s képzésbe, de még akkor sem tudtam, hogy pontosan mi akarok lenni. 21 évesen jöttem rá, de most meg várnom kell még egy évet, hogy jelentkezhessek oda, ahová akarok, mert annyi még hátravan ebből az okj-s képzésből.
2014. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam kissé. Egy világ omlott össze bennem, mert mindig úgy képzeltem, hogy tanulok aztán majd munkába állok stb. Most kell rájönnöm hogy az élet egyáltalán nem egyszerű...Köszi!
2014. szept. 6. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! A lényeg, hogy nem kell megijedni. Időd van még bőven. :D A jövő pedig csak tőled függ. Csak azt tanuld, csináld, amit te is élvezel.
2014. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazad van! megkérdezhetem hogy mire mész tovább az okj-s után?
2014. szept. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!