Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felnőttek, idősebbek, ez így...

Felnőttek, idősebbek, ez így van, ahogy gondolom?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy azért érezhetem magam olyan egyedül és olyan kezdőnek, sokat gondolkodónak, mert a velem egy idősek vagy nálam fiatalabbak, sőt sokszor még a nálam idősebbek is felnéznek rám? Nem nagyképű vagyok, csak ugye sokat tanulok, dolgozok, és mindenki csodálja, hogy milyen pozitív vagyok és sikerorientált.


Tehát az lenne a kérdésem, hogy a felnőtteknek ilyen érzésük van mint nekem? Hogy mindent egyedül kell megoldaniuk, mindent a saját kezével kell megcsinálniuk stb, míg a gyerekek azért boldogak mert mellette van az idősebb ember/ek (jó esetben a szülők), és tudja, hogy ők megoldanak helyette mindent úgyis?


erre csak most jöttem rá. Tehát ez jelentheti azt, hogy én felnőtt vagyok már? Ha tele vagyok stresszel és aggodalommal. 23/f


2013. nov. 14. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv a való világban!

Tudod most jöttél rá hogy mindenért meg kell dolgozni,mostantól már nem lesz könnyebb,illetve a sok munkának van gyümölcse is,szóval arról sose feledkezz meg hogy nem azért élsz hogy dolgozhass!Szóval néha kell egy picit lazítani is,esetleg keresni egy olyan hobbit ami nincs terhedre és egy picit kikapcsol,vagy ha nagyon tele vagy már mindennel menj el hegyet mászni :)

Szóval mi is érezzük ezt,de tudod mi már határozottabbak vagyunk,vannak céljaink és ezekért dolgozunk,és ha elérjük a célunk akkor boldogak vagyunk.Meg ha van család akkor már is másabb a helyzet,de mindent a maga idejében.

2013. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Van egy híres mondás, ami tökéletesen pozícionálja a felnőtt férfit. Apámtól hallottam, aki egy gyökér volt, de ebben igaza volt:


"A férfi igazi mércéje nem a kora, hanem az, hogyan gondoskodik azokról, akik tőle függnek."


Szóval hajrá, és ne térj le az utadról.

27/f

2013. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!