Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Varázslónevek? Fanfictionhoz...

Varázslónevek? Fanfictionhoz kéne. Magas vörösesbarna, barnászöld szemű mgas fiúról lenne szó.

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valami hétköznapibb nevet akarsz a Morgen jut eszembe. Ha valami ' varázslatosabbat akarsz mondjuk Rosten vagy Phanter ami az jelenti párduc ha a csávo olyan gyors kimért és kissé ragadozó tipus. Aztán ott van a klasszikus Magnus amit személy szerint nagyon szeretek csak sajna minden ilyesmiben ez a név van. Vagy Raven ami ugye holló ami pedig magában is elég misztikus állat , de ez is egy elég gyakori név. Ha pedig becenév akkor mindenképp a Puck, Shakespeare Szentivánéji álmának egyik szereplője magas vöröshajű zöldszemű tündér akinek mindíg valami viccen jár az esze, elég sok galibát okoz de egy jó szereplő (vagy ennek megfelelően Robin) de ha ezekből egy sem tetszett a következő oldalon találsz még : [link]

Ui.: felkeltetted az érdeklődésemet ezzel az egésszel esetleg ha blogot írsz megadnád majd a linkjét? :-)

2014. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%
Így ne írj, nagy hülyeség ha valaki úgy akar "író" lenni, ha egy nevet nem tud kitalálni, inkább ne is folytasd.
2014. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne folytassa? A nevekkel én is gondba szoktam lenni hiszen egy rossz név egy jó történetet is tacsra vághat. Ez egyfajta közvéleménykutatás. Szerintem ne állj meg. A story attol még lehet jó és egyedi! :-)
2014. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat : ) ...Első, a Raven nagyon tetszik!De egyébként az a helyzet,hogy csak akkor kezdtem hozzá az első fejezethez és végül a vörös hajú, zöld szemű( inkább barna szerintem : D )srácnak más szerepet adtam( a nyolc lovag egyike) .
2014. szept. 10. 18:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvan az blog is már ,küldöm a linket: )Habár nem tudom ,mennyire fogja elnyerni tetszésedet a történet,mert a középkorban játszódik és úgy gondoltam ,főszereplői többsége magyar.(nem csak a neve,hanem a budai vár lakosa)
2014. szept. 10. 19:23
 6/7 A kérdező kommentje:
2014. szept. 10. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Iiiiiiiiiimádom!! Nagyon jó!!! Nagyon tetszik! Jól írsz és a téma is egyedi! Csak így tovább!!!!! :-)
2014. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!