Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Ma nem mentem suliba...

S. O. S Ma nem mentem suliba mert a szám felső felének bal része óriásira puffadt, mitől lehet? Hogy lehet minél hamarabb visszaállítani normálisra?

Figyelt kérdés
Volt fölötte egy picivel egy gennyes pattanás, nem olyan nagy, de reggel kinyomtam és egy kicsi kijött belőle, azután csak vérzett.Azóta is (de még azelőtt is) nagyon zsibog a szám, de csak a felső felénak a bal fele, ahol felpuffadt.Kb. kétszer akkora mint amilyen kéne legyen, így még iskolába sem mentem, inkább utólág kimegyek az orvoshoz, vagy valahogy elintézem, de ennyire nem égethetem le magam.Mitől lehet szerintetek? Mit csináljak hogy minél hamarabb elmúljon? Segítség ez tényleg fontos, még csak most kezdődött az iskola és nem maradhatok ki sokat.

2014. szept. 9. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy herpeszes pattanás miatt nem mentél suliba???

Nahát....Estére teljesen lemegy a duzzanat, sőt simán mehettél volna vele suliba, semmi bajod nem lett volna..

2014. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Herpeszes pattanás? Még soha nem fordult elő nálam ilyen, és nem azért nem mentem mert olyan rosszul vagyok, hanem mert ha bemegyek mindenki megbámul és kiröhög.
2014. szept. 9. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég sok hiányzásod lesz ha minden csip csup dologért otthon maradsz mert félsz, hogy kiröhögnek.

Egy púder eltüntette volna, vagy egy sebtapasz-.

2014. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem a véleményeteket kérdezte, hanem, hogy hogy lehet levinni..
2016. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!