Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj az ha havonta 1x...

Miért baj az ha havonta 1x elszívok egy jointot 15 évesen?

Figyelt kérdés
Se többet se kevesebbet nem szívok.Nem cigizek,nem iszok alkoholt csak havonta 1 szálat elszívok.És még azt is olvastam hogy vannak jótékony hatásai.
2014. szept. 9. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha ilyen herbál szart szívsz, akkor káros. Meg amúgy minden füsttel kapcsolatos dolog káros. Inkább sütibe tedd.
2014. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenki így kezdi..
2014. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet mindenki így kezdi,de én nem szívok többet,és mivel a társaságom se olyan van amikor 2 hónapig nem szívok,aztán utána havonta 1 jointot megint,változó,de többet 1 jointnál havonta nem szívok.
2014. szept. 9. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert nem én vagyok az apád.


Ha én volnék, kiszagolnám egyből és elvenném tőled...

2014. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendes füvet szívok,nem herbált.És papírba tekerve.
2014. szept. 9. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem az a baj, hogy elszívsz egyet, hanem az, hogy szükséged van rá!

Tényleg, mi szükséged van rá?

Nincs más örömforrásod?

2014. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért baj mert 15vagy...anyu apu büszke lehet rád...
2014. szept. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem baj, én is elszívnék egyet néha, ha az ismerőseim nem nőttek volna ki a dílerkedésből. Mert néha jó kikapcsolni, és nincs kedvem az ivással járó hercehurcához, meg főleg a másnaphoz. A nagyon látványosan elutasítok rendszerint soha nem próbáltak semmit, csak hallottak valamit a haver öccsének ismerőséről, akinek mennyire kisiklott az élete a cigitől\piától\drogtól, nem tartom túl relevánsnak az ilyen véleményét.

A szintetikus szarokat ívesen kerüld, meg tartsd a mértéket, aztán nem lesz belőle semmi baj.

2014. szept. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!