Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 éves vagyok, és hogy ha én...

17 éves vagyok, és hogy ha én 3 havonta elszívok 1-2 szál cigarettát, akkor az befolyásolja a sport eredményeimet?

Figyelt kérdés
Aktívan sportolok. Vagy annyi kõnnyedén kiürül a szervezetembôl?

2012. szept. 3. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

áruld már el, hogy mi értelme van ennek? az egy dolog, hogy valaki party dohányos, de ennek pl semmi értelme.


kérdésre válaszolva nem befolyásolja.

2012. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgysem fogsz megállni ennél az adagnál, és akkor előbb-utóbb kénytelen leszel leállni a sporttal.
2012. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elkezded és nem fogod tudni abba hagyni csak szívod szívod és azt veszed észre hogy csövek lógnak ki belőled egy tüdőkorházban köhögsz majd megfulladsz egy emeletet nem tudsz felmenni lihegés és megállás nélkül.és egyszer csak 45 éves azt veszed észre hogy semmit nem tudsz csinálni. Pl levegőt venni is küszködve fogod és egy szép napon kb 50 éves korodban megdöglesz kínok között és vége. Ha leszok nagyon jó mert nem fonjatod a tüdőd mérgezését sokkal jobb esélyed van túlélni ebben a f*s világban. De a legjobb ha rá se szoksz főleg ha sportoló vagy. A döntés a kezedben. És nem az a kérdés Élsz vagy Halsz. Hanem hogy mikor! Gondolkodj el ezen.
2012. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!