Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Jelentsem fel őket?

Mit tehetnék? Jelentsem fel őket?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, sík ideg vagyok. helyszíneket is írok.


El kellett sürgősen költöznünk oroszlányról jászberénybe. Mivel nem találtunk albérletet és ideiglenesen laktunk csak apósomnál ezért nem jelentettem az államkincstárnál a lakcímváltozást. Az oroszlányi posta javasolta hogy vezettessem át tőlük addig a jászberényi postára a családi pótlékot. Ez ment 3 hónapig tökéletesen, majd ebben a hónapban nem jött. Hazudozik a posta.


Az Oroszlányi posta azt állította még hétfőn, hogy oda pénz nem ment az én nevemre, ma meg már azt mondták ott a pénz de nem küldik csak ha kötök egy szerződést 1500 ft-ért és 1 hónap múlva megküldik a családi pótlékom és hogy eddig szabálytalanul kaptam meg. jaj, meg hogy oda nem is érkezett kérelem arról hogy vezessék át.


a jászberényi posta, azt állítja már pedig ők szóltak, hogy küldjék át.


Már legkésőbb hétfőn meg kellett volna kapnom. egy kisbaba pénzén ülnek...


Mit tehetnék?


2014. szept. 10. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

KIT akarnál és miért feljelenteni?


TE nem jelentetted át hivatalsoan a lakcímedet! A "posta" nem tud hazudni, mert nem személy. Az a posta részéröl teljesen jogos, hogy nem küldik csak bejelentésre ide-oda a pénzt - mert nekik hivatalsoan dokumentálni kell, hogy ki és hol vette át, a címet ök nem változtathatják meg.


Egyébként ez nem egy KISBABA pénze, mert nem az ö nevére jön.

2014. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha ők javasolták, hogy vezettessem át akkor most miért nem szabályos így? ment a kérelem már 2án jászberényből és csak 4én érkezett meg a postára a pénz amit kivitt a postás állítólag bár még ezt se tudták. miért hazudják, hogy nem is érkezett pénz oda nekem?
2014. szept. 10. 11:54
 3/5 A kérdező kommentje:
csak 4én lett az új lakcím jelentve.
2014. szept. 10. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted át a pénzt, akkor visszaküldik a MÁK-nak. Várj néhány napot, hogy biztosan már benne legyen a rendszerükben, hívd fel a területileg illetékes MÁK-ot (ahonnan eddig kaptad), és kérdezd meg, mi ilyenkor a teendő, hogy utólag megkapd az ehavi családi pótlékot. Az egész posta ide-oda küldözgetős részt ki is hagyhatod, csak mondd el, hogy új címre költöztetek, ezért nem tudtad átvenni.
2014. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) erre nem is gondoltam mert elkapott a harci ideg. ezt fogom tenni.
2014. szept. 10. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!