Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik pesti gimit ajánljátok?

Melyik pesti gimit ajánljátok?

Figyelt kérdés
József Attila Gimi(BP),Szerb Antal,Teleki Blanka,Leövey Klára,Szinyei Merse Pál?4-5-ös tanuló vagyok és valami nyelvi osztályba szeretnék menni,valószínüleg nyelvi előkészítősre(5éves)

2014. szept. 10. 15:31
 1/10 anonim válasza:
63%
Ezek közül a József Attila messze a legjobb! Most kezdtem ott és már most imádom. A közösség szuper a tanárok is, nem halsz bele a tanulásba de azért rendesen kell. A légtér igazán otthonos, és hogyha 4es 5ös vagy akkor mindenképpen odamenj! :)
2014. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ,nekem is az tetszik a legjobban csak azért megkérdeztem :DD
2014. szept. 11. 17:54
 3/10 anonim válasza:

Szia,ezt nem soroltad föl,de hátha még is tetszene: Madách Imre Gimnázium! Most vagyok elsős ott, (úgyhogy nem rég mentem én is át ezen az iskolaválasztós tortúrán,szörnyű volt,de végül is sikerült!:)) és eddig nagyon tetszik! Nagyon kedvesek,jófejek a tanárok,de van elvárás,szép az épület,diákok között (egyenlőre )nincs ellenségeskedés! És van nyelvi előkészítős osztály! A Szinyeit én is néztem,de szerintem kicsit gyenge... Főleg ,ha négyes ötös vagy! SOk szerencsét! :)


U.i.: Szerintem nagyon érdemes sok-sok nyílt-napra elmenni!

2014. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. szept. 17. 18:22
 5/10 anonim válasza:
Tényleg mind kettő jó, de a Leöveyt azért szintén jól nézd meg!!! :D
2014. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia én is a József Attilát tudom nagyon ajánlani meg még esetleg a Kölcsey Ferencet. Nagyon jó sulik! És sok sikert a felvételihez! :)
2014. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszii :DD
2014. szept. 25. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a Szerb Antal Gimit ajánlom nagyon-nagyon! :D Elsős vagyok, de már most imádom, az iskolát, a tanárokat, a diákokat, a parkot... mindent! Már csak a gólyatáborért megéri idejönni!!! :D

Ha pedig magasabb szinten szeretnéd tanulni a nyelvet, van NyEK-es (5 éves angolos) osztály is. Én a "sima" osztályba (c) jöttem, heti 6 németem és 4 angolom van, szóval a c osztályt is abszolút megéri bejelölni! Sok sikert! :)

2014. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :DD
2014. szept. 27. 10:41
 10/10 anonim válasza:
Tancsics Mihaly gimire barmit mondhatnak egy eros gimi a nyelvi elokeszito nagyon jo es a gimis tanarok jofejek a diakokkal egyutt. En imadom
2015. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!