Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálnak az osztályba. Mit tegyek?

Utálnak az osztályba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 6.os vagyok és az osztályban 1 barátnőm van a többiek vagy nem szolnak hozzám vagy utálnak. És vannak kb 5 en akik olyan fokon gyűkölnek engem hogy mindig piszkálnak mindennel ha valamit jól csinálok, ha valamit rosszul.. mindig beszólnak nekem debha vissza szólok akkor oda jönnek öten és megvernek és mivel ők 5 en vannak én meg egyedül nem tudok mit csinálni.. ja és amikor meg vernek az az utcán történik ne hogy tudjanak valamit tenni a tanárok. várom az ötleteket mit csináljak! Ja és az hogy átmenjek egy másik suliba kivan zárva!
2014. szept. 10. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Én is így voltam ezzel, 6 évig jártam abba az általános iskolába, ahol ez ment: vertek, sokszor tönkretették a cuccom, mindenféle ocsmányságot beszéltek, és semmi nem segített. Nagyon sokszor szóltam a tanároknak, de sokan voltak, letagadták, a tanár nem csinált semmit. Szüleim is bementek az igazgatóhoz is, nem segített, egy idő után meg én lettem a hibás, hogy nem tudok beilleszkedni, és mindig csak panaszkodok. Pedig én nem csináltam semmit, ami ezt kiváltotta, nem tudom, mért volt ez. Csak az oldotta meg a problémát, hogy elvittek másik iskolába. Ott nem bántottak már, de ott is kinéztek maguk közül, mert az előző osztályomban teljesen tönkretettek, kikészítettek, és magamba forduló lettem, barátaim nem nagyon vannak.
2014. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyirtasson laksz ?~
2014. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!