Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merre tovább? Melyik szak éri...

Merre tovább? Melyik szak éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Semmelweis egyetemre szeretnék menni, sebésznek, csontorvosnak, belgyógyásznak vagy traumatológusnak. Melyik éri meg jobban? Melyikből tudnék jobban megélni? + Határon túli vagyok, valahogy nem lehet a Semmelweisen díjmentesen tanulni? Mert egyszerűen nem tudnánk fizetni a tandíjat :/ Semmelweis előtt megéri a Balassi előkészítő, biológia és kémiás fakton? :)

2014. szept. 11. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

1) A Semmelweis Egyetemen általános orvosképzés van, ha lediplomáztál, utána választhatsz szakirályt.

2) Nem érdemes aszerint választani, hogy melyik éri meg, inkább aszerint, hogy mi érdekel.

3) Igen, jogosult lehetsz állami támogatásra, amennyiben magyar állampolgár vagy.

[link]

4) A Balassai előkészítő is drága, szerintem nem éri meg, de ez az én véleményem.

2014. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne válaszoljatok hülyeséget, ha nem vagytok képben.


Határon túli magyarként a Balassiban ingyen tanulhatsz, ha sikeres a felvételid, sőt, még egy minimális ösztöndíjat is, meg ingyen kolit. Nagyon megéri, jól felkészít az érettségire és az egyetemre is.

2014. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!