Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan itt rajtam kívül,...

Van olyan itt rajtam kívül, aki hisz a zombiapokalipszisben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy könnyen elképzelhetőnek tartja hogy megvalósuljon a közel jövőben?

2014. szept. 14. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A végig gondolod a zombik "működési" elvét rájössz hogy lehetetlen, DE viszont valami hasonló ami lebutítja az agyat az inkább hihető. Valami veszettség szerű. Azt el tudom képzelni.
2014. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is a veszettség-szerű dologra gondoltam természetesen. Szóval valami-zombi szerű agresszív elmebeteg ember képe jelent meg előttem. Aki nem ura önmagának és támad.
2014. szept. 14. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Micimackóban hiszek.
2014. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van.


Kezdésnek annyit leszögeznék, hogy ha valaki Illuminati-kutató, akkor rájött már, hogy a Zeneipart és Filmipart (Hollywood-i rémálomgyár) régóta a karmaikban tartják, és sorra jelennek meg olyan filmek, zenék, amik a démoni gonoszság minden formáját közvetítik tudatosan vagy tudat alatt, rejtett üzenetekkel, vagy a szemedet kiszúró és pont ezért fel nem ismerő szimbólumokkal. Érdemes utána nézni...a sátánizmus teljesen behálózza a posztmodern médiát...és már észre sem veszitek, mert normális lett. Ha minden nap látod, a jelentését meg nem tudod, akkor normális, és meg se kérdezed magadtól, hogy az micsoda, miért dúdolod, miért is érdekelne. És közben nem értjük miért hullik szét a társadalom körülöttünk, ahol kiskamaszok gyerekeket ölnek, ahol őrültek lerágják emberek arcát, fiatalok öngyilkosok lesznek, és ahol az emberi magzatra ráfogják, hogy csak egy állat, hogy büntetlenül meggyilkolhassák.


Kezdjük mindjárt a Holtak Hajnala remake-kel. Az elején megy Johnny Cash "When the man comes around" dala. Ez Krisztus visszatéréséről szól (úgy mellékesen), a dal pedig az Apokalipszis első lovasával kezdődik, és az utolsóval ér véget.

Jelenések 6:8. És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és a ki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által.


Kérdezd meg, hogyan lehet halállal ölni. Kérdezd meg, mik azok a "földnek fenevadai".


Láttad a World War Z-t? Valószínűleg innen vette Pitt az "ötletet" (a könyvet leszámítva...amúgy is eltér tőle):

Jóel 2

1.

Fújjátok a kürtöt a Sionon, és rivalgjatok az én szent hegyemen! Rémüljenek meg e föld minden lakói; mert eljő az Úrnak napja; mert közel van az.

2.

Sötétségnek és homálynak napja; felhőnek és borulatnak napja; mint a hegyekre ráterülő alkonyat! Nagy és hatalmas nép, a milyen nem volt öröktől fogva és nem is lesz utána többé, nemzetségről nemzetségre.

3.

Előtte tűz emészt, utána láng lobog; előtte a föld olyan, mint az Éden kertje, utána pedig kietlen pusztaság; meg sem menekülhet tőle semmi.

4.

A milyen a lovak alakja, olyan annak alakja, és száguldoznak, mint a lovasok.

5.

Rohannak a hegyek tetején, mintha hadi szekerek robognának; mintha tarlót emésztő láng ropogna; a milyen az ütközetre kész hatalmas nép.

6.

Elrémülnek tőle a népek; minden arcz elsáppad.

7.

Száguldoznak, mint a hősök, felhágnak a kőfalakra, mint a bajnokok; mindenik a maga útján halad, nem bontják meg soraikat.

8.

Egymást nem szorongatják; mindenik a maga útján halad; néki rohannak a fegyvernek, és nem esik seb rajtok.

9.

Betörnek a városba, futkároznak a kőfalon, felhágnak a házakra, betörnek az ablakokon, mint a tolvaj.

10.

Reszket előttök a föld, és megrendülnek az egek; a nap és hold elsötétednek, a csillagok is bevonják fényöket.

11.

És megzendül az Úrnak szava az ő serege előtt, mert felette nagy az ő tábora; mert hatalmas az ő rendeletének végrehajtója. Bizony nagy az Úrnak napja és igen rettenetes! Ki állhatja ki azt?

12.

De még most is így szól az Úr: Térjetek meg hozzám teljes szívetek szerint; bőjtöléssel is, sírással is, kesergéssel is.

13.

És szíveteket szaggassátok meg, ne ruháitokat, úgy térjetek meg az Úrhoz, a ti Istenetekhez; mert könyörülő és irgalmas ő; késedelmes a haragra és nagy kegyelmű, és bánkódik a gonosz miatt.


Felfutnak a kőfalakra. Nem árt nekik a fegyver. Egymást nem szorongatják. Előttük minden virágzik, utánuk minden romokban, lángol, és kipusztult.


Zakariás 11

9.

És mondám: Nem őrizlek én titeket, haljon meg a halálra való és vágattassék ki a kivágni való, a megmaradottak pedig egyék meg egymásnak húsát.

10.

És vevém egyik pálczámat, a szépséget, és eltörém azt, hogy felbontsam az én szövetségemet, a melyet az összes népekkel kötöttem.

11.

És felbomla az azon a napon, és így tudták meg az elsanyargatott juhok, a kik ragaszkodnak vala hozzám, hogy az Úr dolga ez.


16.

Mert ímé, én pásztort állítok e földre, a ki az elveszetteket meg nem keresi, a gyöngével nem törődik, a megtépettet meg nem gyógyítja, a jó karban levőt nem táplálja, a kövérinek húsát megeszi, és körmeiket széttördeli.

17.

Jaj a mihaszna pásztornak, a ki elhagyja a juhokat! Fegyver a karjára és jobb szemére. Karja szárazra száradjon és jobb szeme sötétre sötétedjék.


Csak egy szeme lesz. Szem... Illuminati... A piramison a Szem? Szauron Szeme? Az Antikrisztus szeme.


Zakariás 14

12.És ez lesz a csapás, a melylyel megcsapkod az Úr minden népet, a melyek Jeruzsálem ellen gyülekeznek: Megsenyved a húsok és pedig a míg lábaikon állnak, szemeik is megsenyvednek gödreikben, nyelvök is megsenyved szájokban.

13.És azon a napon lesz, hogy az Úr nagy háborúságot támaszt közöttök, úgy, hogy kiki a maga társának kezét ragadja meg, és a maga társának keze ellen emeli fel kezét.

14.Sőt még Júda is harczolni fog Jeruzsálem ellen, és összegyűjtetik a köröskörül lakó népek minden gazdagsága: arany, ezüst és igen sok ruha.

15.És éppen olyan csapás lesz a lovakon, öszvéreken, tevéken, szamarakon és mindenféle barmokon, a melyek e táborban lesznek, a milyen ez a csapás.


Ézsaiás 28

18.

És eltöröltetik a halállal való frigyetek, és a sírral való szövetségtek meg nem áll; az ostorozó áradat ha eljő, eltapod titeket,

19.

S a hányszor eljő, elragad titeket; mert minden reggel eljő, nappal és éjszaka; borzalom megértetni e tanítást;

20.

Mert rövid lesz az ágy, hogy benne kinyujtózhassék, és a takaró szűk lesz az elrejtőzéskor.

21.

Mert mint a Perázim hegyén, felkel az Úr, és mint Gibeon völgyében, megharagszik, hogy megtegye munkáját, a mely szokatlan lesz, és hogy cselekedje dolgát a mely hallatlan lesz.

22.

És most ne csúfolódjatok, hogy köteleitek szorosabbak ne legyenek; mert elvégzett pusztítást hallottam az Úrtól, a seregek Urától, az egész föld felett.


Borzalom megérteni... Kinevetitek? Zombik nem létezhetnek? Feketelyuk sem létezhetne. Nem is látjuk, mégis van, és abszolút természetfeletti jelenség.

Ne csúfolódjatok.


Ézsaiás 26

19.Megelevenednek halottaid és holttesteim fölkelnek: serkenjetek föl és énekeljetek, a kik a porban lakoztok, mert harmatod az élet harmata, és visszaadja a föld az árnyakat!

20.Menj be népem, menj be szobáidba, és zárd be ajtóidat utánad, és rejtsd el magad rövid szempillantásig, míg elmúlik a bús harag!

21.Mert ímé az Úr kijő helyéről, hogy meglátogassa a föld lakóinak álnokságát, s felmutatja a föld a vért, és el nem fedi megöletteit többé!


Hogy is volt? "A Pokol mára megtelt. És a Sátán...a földre küldi a halottakat. Miért? Azért...mert házasságon kívül élnek nem iéletet. Azért, mert magzatokat ölnek. Férfiak egymással fajtalankodnak. Egyneműek házasságot kötnek. Mi a véleménye Istennek rólunk? Nos barátaim...most már tudjuk. Amikor már nincs több hely a Pokolban, a holtak ellepik a földet."


Csúfolódjatok. De ahogy mondani szokás. Az nevet, aki utoljára nevet.


Ja, és a "emberhúsevő élőhalott" zombit nem George Romero találta ki. Mint ahogy a vámpírt sem Bram Stoker találta ki.


PS


GILGAMES EPOSZ VI. TÁBLÁJÁN


Istár leszáll az Alvilágba:

„- Ó te ajtónálló, nyisd ki a kapudat! Nyisd ki a kapudat, mert ha nem nyitod ki, szét fogom rombolni, leverem róla a zárat, szétzúzom a kapufélfát, kidöntöm a kaput, és úgy megyek be! Aztán feltámasztom a holtakat, és felvezetem őket a felvilágra, hogy megegyék az élőket. Többen lesznek a halottak, mint az élők, és valamennyit felfalják!”

2014. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! :)


Egyetértünk. :)


Hagy jegyezzem meg:


(Siralmak 4:10) 10 Irgalmas asszonyok saját kezükkel főzték meg gyermekeiket. A vigasz kenyerévé lettek azok népem leányának összeomlásakor.


a Zsidók a Jeruzsálem bevételekor megették a saját gyermeküket, mert nem volt mit enni.

S ez többször is beteljesedett, már előtte is volt.


(Jeremiás 19:9) 9 Megetetem velük fiaik húsát és leányaik húsát. Mindenki az embertársa húsát fogja enni a szorongatottság miatt és a nyomás miatt, amellyel körülveszik őket ellenségeik és a lelkükre törők.’«


(Ezékiel 5:10) 10 Ezért az apák majd megeszik benned fiaikat, a fiak pedig megeszik apjukat, és ítéleteket fogok végrehajtani benned, és szétszórom egész maradékodat a szél minden irányába.’«


Én is egyébként bibliai alapon közelítettem meg a zombiapokalipszist. :)


Illetve szerintem amúgy lehet, hogy az Illuminátusok terjesztik majd el ezt a vírust. Mármint, hogy majd aktiválják úgymond ha megjelenik a Krisztus az égen és elkezdődik a parousia, amikor visszatér Jézus.


Mármint azért aktiválnák a vírust, hogy eltereljék az emberek figyelmét róla. Vagy nem is tudom.

2014. szept. 21. 01:27
 6/11 anonim ***** válasza:

A kannibalizmusnak kevés köze van a zombikhoz. Eltérőek az okok.


Ajánlom figyelmedbe Steve Quayle írásait. Ő, ahogy én is, a post-tribulációs elragadtatást tartja igaznak, de neki azért van prófétikus igazolása is erről, nem csak a maga felfogása.


Ugyanis tény, hogy meg van írva, Isten nem haragra rendelt minket, és megment attól, de ez nem vonatkozik a Sátán haragjára, az Antikrisztus uralmára meg üldöztetéseire. Ezt a pre-tribulációsok úgy akarják kiküszöbölni, hogy a legyőzendő, megölendő szenteket a megtért zsidókként értelmezik, és hogy miután a gój keresztényeket elragadta Isten, a zsidó keresztényeknek itt kell szenvedni a Tribuláció alatt, és őket csak utána viszi el. Csak hogy ez így ostobaság ahogy van, mert a zsidók nem "kiválasztás" alapján üdvözülnek, pusztán mert ők a "választott nép" és kész. Senki nem üdvözülhet anélkül, hogy Krisztust követővé (kereszténnyé) ne válna, mert nem adatott más név (azaz személy), aki által üdvözülhetnénk. Mert a körülmetélkedés semmi, és mi vagyunk az igazi Izrael, akik Ábrahámnak hitből vagyunk utódai. Ha meg a zsidók is kereszténnyé lesznek, akkor ugyanúgy az Egyház tagjai, ugyanúgy a Mennyasszony, miért is ne vinné el őket is az Úr? Még azt is állítják a pre-tribulációsok, hogy a zsidók külön támadnak fel, meg ilyenek... Semmi ilyen nincs a Bibliában. Igazak feltámadása van, meg hitetlenek feltámadása.


Róma 9

6. Nem lehet pedig, hogy meghiúsult legyen az Isten beszéde. Mert nem mindnyájan izráeliták azok, kik Izráeltől valók;

7. Sem nem mindnyájan fiak, kik az Ábrahám magvából valók; hanem: Izsákban neveztetik néked a te magod.

8. Azaz, nem a testnek fiai az Isten fiai; hanem az ígéret fiait tekinti magul.


Róma 4

11. És a körülmetélkedés jegyét körülmetéletlenségében tanusított hite igazságának pecsétjéül nyerte: hogy atyja legyen mindazoknak, a kik körülmetéletlen létökre hisznek, hogy azoknak is tulajdoníttassék az igazság;

12. És hogy atyja legyen a körülmetélteknek is, azoknak, a kik nemcsak körülmetélkednek, hanem követik is a mi atyánknak Ábrahámnak körülmetéletlenségében tanusított hitének nyomdokait.

13. Mert nem a törvény által adatott az ígéret Ábrahámnak, vagy az ő magvának, hogy e világnak örököse lesz, hanem a hitnek igazsága által.

14. Mert ha azok az örökösök, kik a törvényből valók, hiábavalóvá lett a hit, és haszontalanná az ígéret:


Ez a rész amúgy azt is cáfolja szerintem, miszerint csak a mártírok támadnak fel az első feltámadáskor és uralkodnak Jézussal a Királyságban, mert itt minden hívőt említ, hogy mind öröklik EZT a világot. Na de tudjuk, hogy a Végítélet után EZ a világ el lesz törölve, és új Ég és Föld lesz teremtve, szóval minden hívő itt fog uralkodni a Birodalomban, amíg áll ez a világ.


Galátzia

3:7. Értsétek meg tehát, hogy a kik hitből vannak, azok az Ábrahám fiai.


Lényeg az, hogy a zombik démonoktól megszállt "halottak" lesznek (akik nem lesznek igazán halottak, mert kívánnának meghalni, de a halál elfut előlük Jelenések 9:6...meghalnak, de a démonoktól újra élednek), és nem vánszorogni fognak, hanem sáskajárás módjára végig vonulnak a földön mint a World War Z-ben, ahogy Jóel és János előre megjövendölte, és letarolnak mindent, "megölnek" minden hitetlent, és áldozatuk húsát eszik.


Még jó, hogy ezektől nekünk nem kell félnünk...nem is tehetnénk ellenük semmit. Azért szólnak a zombi filmek totális depresszióról, mert a fertőzés előbb-utóbb mindenkit bekebelez, a vég elkerülhetetlen. De nem annak, aki hisz.

Elképesztő, hogy ilyen kicsi dolgon, mint a hiten/bizalmon mennyi minden múlik, és mégis olyan nehezünkre esik.

2014. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy nem kell félnünk tőlük? A Föld ötödrészén pusztítanak majd, igaz? A Közel-Keleten? Vagy hol?


Amúgy Izrael falat épít Gáza köré. Dróthálós rendszert az egyiptomi határra. Ciszjordániát is körbefalazza ha jól tudom. Lehet hogy tudnak valamit? :)

2014. szept. 21. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Jelenések 9

4. És megmondaték nékik, hogy a földnek füvét ne bántsák, se semmi zöldelőt, se semmi élőfát, hanem csak azokat az embereket, a kiknek homlokukon nincsen az Istennek pecséte.

5. És adaték azoknak, hogy meg ne öljék őket, hanem hogy kínoztassanak öt hónapig; és azoknak kínzása olyan, mint a skorpió kínzása, mikor megmarja az embert.

6. Annakokáért azokban a napokban keresik az emberek a halált, de nem találják meg azt; és kívánnának meghalni, de a halál elmegy előlük.


Minden hitetlent...ötödrészről nem olvastam sehol.


Lehet tudják...elvégre úgy tudom a Rothschildoknak köze van a Zionizmushoz ÉS az Illuminati-hoz.


2012-ben Amerikában fura dolgok történtek...legalábbis a Média leadott pár sztorit valami arclerágó meztelen őrültről, akibe egyszer bele lőttek, de továbbrágta az embert, meg mindenféle őrültekről, az egyik a beleit rendőrökre dobálta, a másik dühöngő őrült lett, széttépett egy ölebet és elkezdte enni...sosem látott bőrbetegségek iskolákban, mindezek előzménye néhány hordó, amit a tenger sodort a partra Miami-nál, és amiket a HASMAT ruhások nagy titoktartásban elszállítottak...

Indiában meg valami gyereket megharapott egy veszett kutya, és a gyerek pár napon belül megveszett és elkezdett a családtagjaira vadászni stb.


Obama titkos földalatti bunkereket (Denveri 2. reptér) meg sivatagi börtöntáborokat építtetett, amiket csak a Google Earth-el találtak meg, és az InfoWars "frontembere" talált pár százezer műanyag koporsót felstócolva egy ilyen titkos helyen... a Rendőröket katonai felszereléssel látták el, zombik ellen gyakorlatoztak a katonák Halloween-kor, a CDC zombik elleni felkészülést tett közzé...


Volt ott minden, azóta megint semmi...email-ekben magánembertől hallottam olyat, hogy történt ilyen zombi-támadás szerű dolog a rendőrségi frekvenciát lehallgatva, de a Médiába nem került be az eset. Ki tudja mik folynak a háttérben.


Azt sem mondták sokáig a híradókban, hogy az ISIS lemészárolja a keresztényeket Irakban...azt meg még egy híradóból sem hallottam, hogy pl. levágják a keresztények kisgyerekeinek a fejét, apjukat felakasztják, anyjukat megerőszakolják stb. Semmit sem hallani erről, még is megtörténnek, videók meg fotók készültek ezekről.


A Pirospirula videói youtube-on nagyon ott vannak a témában. A Resident Evil-t, I am Legend remake-et elemezgette.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=nbjwkTov_Gg


Ki tudta pl. hogy a Resident Evil zombigyáros cége, az Umbrela Corp. valóban létezik? És pont ugyanaz az emblémája? És pont ugyanúgy fegyvereket gyárt?

Vagy, hogy van egy Avon Anew Derma-full bőr-regeneráló/fiatalító szer, ami pont olyan alakú, mint a T-vírus kapszulája a filmben? Még a színe is kék. Még a reklámja is hasonlít a filmbelihez (3. rész eleje asszem).

2014. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értelek. Hmm... érdekes idézetek, gondolatok.


Ha van kedved írj még, szívesen olvasnék még Tőled. :)

2014. szept. 21. 23:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt https://www.youtube.com/watch?v=aQLwysRr8G4 van egy link az Umbrela Corp.-ról szóló videóhoz, mert "valamiért" a YouTube egyfolytában letörölte.


Itt megtekinthető [link]


A 21. század elejére a Védernyő vállalat (Umbrela...azaz Microsoft, Gates Alapítvány, meg egy rakás cég akiket a Szabadkőművességen és Rózsakereszteseken keresztül az Illuminati irányít) lett az Egyesültállamok legnagyobb kereskedelmi cége. Termékei a lakások 90%-ban megtalálhatók (Microsoft). Jelentős politikai és gazdasági befolyásra tett szert (Gates Alapítvány). A közvélemény úgy tudja, számítógéptechnológiát, orvosi felszereléseket és műszereket gyárt. Még saját alkalmazottai előtt is titok, hogy bevételeinek java része haditechnikából, génkísérletekből (GMO, Motauk monster stb.) és biológiai fegyverekből (valami vírus ami kipusztíthatja az emberiség nagy részét...hamis oltások stb.) származik.

2014. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!