Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereplőválogatás filmekbe?...

Szereplőválogatás filmekbe? Színész szeretnék lenni, de tudom, hogy Mo-n ebből nem lehetne megélni (bár nem a pénz érdekel)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, a koromból itélve sok negatív kommentet kaptam akár az interneten akar az életben. Sokan azt hiszik, hogy csak a pénz s a csillogás hajt, de ez nem így van. Számomra a színészet az életet jelenti. És kérdezem én, mi értelme van az életednek hogyha nem azt csinálhatod amit szeretsz? SEMMI! legalábbis én így gondolom. Remélem kapok választ a kérdésemre és negatív kommentelők kérem hagyjanak

2014. szept. 15. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem úgy van ahogy mondom , de ha kimész külföldre egy színművészeti konzervatóriumba (lehet Mo-n is van , nem tudom) akkor talán nagyobb eséllyel vesznek fel nagyobb színházakba :) most lehet írni , hogy : ,, az előttem lévő kommentelő rosszul tudja" , laikus vagyok ebben , de én megpróbáltam segíteni :")


Sok sikert ezért ;)

2014. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszömöm! Igen, gondoltam már rá, de engem jobban vonz a filmesipar. De köszönöm a válaszod!;)
2014. szept. 15. 19:58
 3/6 anonim válasza:
Engem is a filmipar vonz, én most az angolt tanulom hogy ki mehessek Amerikába és színjátszó szk. járók. De mehetsz kezdésnek a családi titkokba is :)
2014. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha filmezni szeretnél,ne itthon kezdj a pályával. Kevés és sz.r film van itthon. Minél előbb keudj el angolul,de az az igazi. ne magyartól tanulj,mert nem fog eltűnni az akcentusod,ami ha megmarad elég kevés esélyed van. Na meg fő a türelem. Nem egy amerikai színész kezdte mosogatóként,hogy ne halljon éhen! CSaládi titkokba meg ne menj,ha csak nem vagy baromira rászorulva a pénre. Szakmai öngyilok.
2014. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, eltelt 10 év. Érdekelne, mi történt veled azóta?
2023. febr. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2023. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!