Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek normális, h 12...

Szerintettek normális, h 12 évesen szeretnék egy barátot? És minden szembe jövő fiatal srácot megbámulok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, egyáltalán nem normális.
2014. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy lány vagyok.
2014. szept. 16. 17:56
 3/9 anonim válasza:

Ez teljesen normális!!! A hormonok dolgoznak. Én is ezt csinálom és szeretnék barátot. :)

12/L :D

2014. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem meg kicsit sem normális, mi ilyen idősen még babáztunk, és ez nem az őskorban volt hanem kb 6 éve... szégyen ahogy elkorcsosodott az emberiség.. hálát adok az égnek h a húgom egy egészséges lelkű 12 éves nem olyan romlott h már most a f**z után szaladgáljon..
2014. szept. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben megértelek én se vagyok romlott típus és próbálom magamban elnyomni, csak egy kicsit egyedül érzem magam mégha vannak is barátaim. Egyikben se bízom 100 százalékban.
2014. szept. 17. 18:44
 6/9 A kérdező kommentje:
És azt is értem amit mondani akarsz. Van olyan ismerősöm aki már 4.-ben pasizott és volt pasija. Tehát értem mire célzol és mondom próbálom magamban elnyomni. Nem vagyok plázacica aki folyton shoppingol és flörtölget.
2014. szept. 17. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:

4. válaszoló!

Egyet értek veled, én 13 vagyok, és nem pasizok, teljes mértékben a tanulással vagyok elfoglalva, meg a felvételi...Blahh. De ha te 12 évesen még babáztál, azt szerintem nem kéne hangoztatni. Már bocs. :D

2014. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én nem azt mondom hogy nyomd el magadban, és kedves utolsó, akkor még az volt normális, neked pedig annyit, hogy jó az ha tanulsz, mert kell, de ha semmi életed nincs mellette semmi életed, én azt nem hangoztatnám ;-) és a válaszommal az volt a célom, hogy túl hamar akarnak felnőni (még ha tudat alatt is) a mostani gyerekek, ha esetleg bántó volt a válaszom, akkor a kérdezőtől bocsánatot kérek :-)
2014. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj nem haragudtam meg. Nem vagyok egy sértődős ne bánts virág. Csak tudni szerettem miért érzem így magam. 12 évesen még én se akarok barátot, csak egy kicsit kényelmetlenül érzem magam.
2014. szept. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!