Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tanácsoljak, ha a vőlegény...

Mit tanácsoljak, ha a vőlegényem lánya elmondja nekem hogy beleszeretett egy másik lányba?

Figyelt kérdés
Három éve ismerem a lányt most lesz 17 éves, mindig nagyon rendes volt elejétől fogva segített, nem volt ellenséges akkor sem amikor randizgatni kezdtünk az édesapjával. A vőlegényemről annyit kell tudni, hogy erősen vallásos (római katolikus), ahogy én és az egész család is, de én el tudnám fogadni őt így is, viszont nem tudom hogy reagálna rá az apja. Az embereket nem lehet megváltoztatni parancsszóra, de sajnos a vőlegényem úgy gondolja, hogy míg a lánya be nem tölti a 18-at azt kell csinálnia és úgy kell éreznie ahogy ő diktálja. Az én reakcióm is nagyon megijesztette szegényt, mert ledermedtem és nem tudtam megszólalni 2-3 percig.. Át kellett gondolnom... Aztán persze mondtam hogy én azt szeretném hogy boldog legyen, és ha az a másik lány boldoggá teszi akkor rendben vagyunk. Megkért hogy adjak tanácsot hogy elmondjuk e az apjának, vagy ne, vagy mi is legyen, de nem tudom hogy jó ötlet e.

2014. szept. 18. 20:27
 1/9 szántóvető ***** válasza:
51%
ez nem illik bele a párod világképébe,inkább titkolni kell.jobb a békesség.
2014. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom meddig mehet így... Már 3 hete így van, hogy én tudom csak és hazudni sem szeretnék a páromnak. A lány akibe szerelmes a leányzó (egyébként viszont szereti és láttam is már őket együtt tehát nekem bemutatta a hölgyet) nemsokára lesz 20, és szeretné hogy ott aludjon nála gyakrabban és többször találkozzanak. Viszont a párom nem engedi el akárkivel a lányát így nehezedik a helyzet.
2014. szept. 18. 20:43
 3/9 szántóvető ***** válasza:
jobb lett volna ha te sem tudod meg..nem titkolózhatsz sokáig mert téged is hibáztatni fog a párod.üljetek le hármasban és beszélgessetek.de a párod megvadulhat,nem biztos hogy magához tér egyhamar és ki tudja hogy mit fog tenni.összeomlik vagy megvadul,bármi lehet.
2014. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben addig biztos nem hoznám fel az apja előtt, amíg nem tölti be a 18-at, pláne ha ilyen bigott vallási fanatikus (már bocs)
2014. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kislány. Támogasd, szeresd, legalább te, ha már az apja ilyen középkori vadbarom.
2014. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem nem kéne elmondani az apjának,mivel neked mondta el,így nyilvánvalóan benned bízik a legjobban,kérlek fogadd el és szeresd úgy ahogy van,támogasd és mesélj neki pár dolgot a szerelemről,hogy biztosan tudja milyen az,ne hagyd magára,és az apjának a lány 18 éves koráig egy szót se,azzal minden elromlana.
2014. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1) Szerintem még korai elmondani az apjának.

2) a lány nagyon szerencsés, hogy ilyen nevelőanyja van, amilyen te vagy, és tök jó, hogy ennyire megbízik benned. :)

2014. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lány 17 éves. Hogy 3 hét járás után a szerelménél aludjon akkor is túlzásnak tartom, ha a szerelme fiú és akkor is, ha lány.

Mondjuk a vőlegényednek annyit elég tudni, hogy egy barátnő, nem?

2014. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Nem azt mondtam, hogy 3 hete járnak együtt, hanem azt, hogy 3 hete tudom. Ez a kapcsolat nyár eleje óta tart, mostanra jutott el odáig a dolog, hogy a lány már nem bírta a titkolózást és segítséget kért. Egyébként köszönöm szépen a segítséget azért éreztem pár helyen az elfogultságot ;) azt nem mondanám hogy a vőlegényem középkori vadbarom, mert ha így lenne eszem ágában sem lenne hozzá menni.Egyszerűen belenevelték a rendet és ezt a kis maradiságot, és nem fogad el mindent könnyen, de muszáj lesz neki. Köszönöm szépen még egyszer mindenkinek!
2014. szept. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!