Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszeretett a másik lányba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretett a másik lányba?

Figyelt kérdés

1,5 éve együtt vagyok egy lánnyal..én biszexuális vagyok ő meg leszbikus.Nevezzük ezt a lányt B-nek.Neki van egy testvére(lány),ő legyen A.A nem tudja,hogy B meg én járunk.Azt sem tudja,hogy a testvére leszbikus.Na most van A-nak egy osztálytársa,aki szintén egy hetero lány,nevezzük N-nek.N és B jóba lettek.Nagyon féltékeny lettem N-re.B-vel a kapcsolatunk egész ideje alatt nem csaltuk meg egymást,legalábbis én őt nem,ez biztos.És most már nekem B alig mondja,hogy szeret meg hogy hiányoztam neki,inkább N-nek mondja..aki hát nem veszi észre,hogy B lehet hogy szerelmes belé.:| ma mondta,hogy megakarta ölelni a lányt,és hogy meg is fogja.:/ meg nem mondta ki egyértelműen,hogy engem jobban szeret.. mikor kérdeztem tőle.:(

Mit tudok csinálni most?Valóban jól érzem,hogy beleszeretett a lányba?


2012. febr. 3. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg a dolgot. Kérd meg, hogy legyen őszinte, egyenes, ne tereljen. Kérdezd meg, hogy mi a helyzet, hogy tekint a másik lányra. Mivel az a lány hetero, ezért nem lesz esélye annak, hogy összejöjjenek. Kérdezd meg, hogy megéri-e az neki úgy is, ha emiatt elhagyod? Ezt viszont ne úgy add elő, hogy érzelmi zsarolásnak hasson. Saját döntése miatt legyen veled és ne sajnálatból, zsarolásból. Ha nem szeret már (amit nem hiszek), akkor sajnos nincs más megoldás, mint a szakítás.
2012. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudok tőle elszakadni,mivel sajnos rájöttem,hogy társfüggő vagyok.. a társfüggéses "betegség" minden tünete rám illik.
2012. febr. 3. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Ajajj, hát akkor elég nehéz lehet a helyzeted...

Hát nagy okosságot nem igazán tudok mondani az előző hozzászólásomon túl. Beszélhetnél N-el is, de azt, hogy hogyan hozd ezt fel neki, azt nem tudom, azt se tudom hogy reagálna erre B. Írtad, hogy B mondja N-nek inkább, hogy szereti és hiányzik neki. Ezt akkor is mondja, mikor te is ott vagy?

2012. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ott.Ugyanis 1,5 óra választ el tőlük.De B-vel rengeteget voltam már együtt..szóval nem is annyira voltez távkapcsolatnak nevezhető.. és sajnos nagyon kötődök hozzá még mindig.Pedig ma is leakart rázni.
2012. febr. 5. 02:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Hm... Ha le akart rázni, akkor már elég valószínű, hogy nem nagyon szeret, vagy másvalakit jobban, mint téged. Ezt nem azért mondom, hogy elszomorítsalak. Lassan kezdj el készülődni arra, hogy nem lesztek már együtt. Remélem erre nem kerül sor és hamar "észhez tér". Beszéltél már vele erről? (ne telefonon, neten, hanem személyesen)
2012. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már együtt.:(( !
2012. márc. 3. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Óh... Nagyon sajnálom! Remélem nem sokáig szomorkodsz. Nem neked kellene rosszul érezni magad, hanem neki.

Sok boldogságot, jókedvet a továbbiakban!

2012. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm..remélem az lesz..bár nélküle nagyon nehéz!:(
2012. márc. 14. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!