Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik a halál után?

SIDLER22 kérdése:

Mi történik a halál után?

Figyelt kérdés
halál, menny, pokol, élet, természet, lélek, sátán, isten,
2014. szept. 19. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak az tudja megmondani, aki már meghalt.
2014. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elenyészik a test nagy része. A csontok maradnak csak meg, s a fogak. Egyéb nem nagyon.
2014. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha a halál előtt megbánod a bűneid akkor a tisztítótűzbe leszel egy ideig és ha ott meszebadulsz minden bűntől a mennybe mész. Ha nem bántad meg a bűneid akkor a pokolba. Ami fontos, hogy a halál előtt kell megbánni mindent.
2014. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ling-ce ***** válasza:
26%
A halál után ez a test, amiben élsz atomjaira bomlik. A lelked azonban halhatatlan. A halál után három létállapot (nem hely!) közül kerülsz az egyikbe. Egy: A boldogító színelátás, ha halálod előtt meggyónttál, felvetted a szent kenetet és megáldoztál. Ha nem, de nincsenek halálos bűneid, akkor a Tisztítótűzben (nem tűz, csak a tisztulás állapota) leszel, addig, amíg Istent nem szereted a legjobban. Pokolra csak az jut, aki tudatosan visszautasítja Isten szeretetét. A különítéleten Isten mindenkinek - annak is, aki nem ismerhette életében, vagy rosszul ismerte - feltárja valódi énjét. A különítéletben az egyént ítélik meg, az Utolsó Ítéleten a világmindenséget. Az Utolsó Ítélet után megszünik a Tisztítótűz és a lelkek a Mennybe jutnak. A Pokolba nem lehet jutni a Tisztítótűzből. A Sátán, mint vádló (ügyész) ott lesz a küönítéleteden, de az Utolsó Ítéleten mint vádlott szerepel. Az ítélőbíró Jézus lesz, mind a külön-, mind az Utolsó Ítéleten. De nemcsak bírád, ügyvéded is Jézus lesz. A halál után beteljesedik mindaz, amiről a kinyilatkoztatásban hallottunk.
2014. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
A Biblia egyértelműen kijelenti, hogy a halál egy öntudatlan állapot, és alvásnak hívja. Ha csak egy kicsit is belegondolunk abba, hogy pl. van egy édesanya aki meghal, a gyermeke ezután szintén valami szörnyű balesetet szenved. Az Isten megengedné ezt a fájdalmat egy édesanyának, hogy végignézze tehetetlenül? A Biblia egyértelmű. Ne csodálkozzatok ezen, mert eljött az óra amelyben mindazok akik a sírban vannak, hallani fogják az ő hangját, és kijönnek Akik a jót tették, az életre támadnak fel, akik pedig a rosszat cselekedték az ítéletre támadnak fel. Jn 5:28-29. Akik a föld porában alszanak azok közül sokan feltámadnak némelyek örök életre, mások gyalázatra, örök kárhozatra. A két feltámadás között idő van. Érdemes elolvasni 1kor 15: 22-23, Jn 11:11-14, Jn 11:23-24, Jn11:43-44, Ésa 26:19 Dn 12:13 1kor 15:12-14, 32 Mt 24:30-31. Én foglalkoztam okkult dolgokkal és sok mindent megtudtam azokról a dolgokról, amik "rejtélyesnek", megtévesztőnek tűnhetnek. Szóval a halottakkal való kapcsolat, sátán egy jól bevált megtévesztése: ilyenkor a bukott angyalok felveszik a halott külsejét, hangját, szokásait, mivel ők nagyon jól ismernek mindenkit és tulajdonképpen őkjelennek meg szeretteink helyett elhitetve minket. Ez a titok megoldva. A másik a jóslás ami mindenkinek kérdés, hogyan. Én ezzel is foglalkoztam. Ha valaki jósol akkor a biblia írása szerinti mennyből kivettetett angyalokkal áll kapcsolatban. Említettem, hogy nagyon jól ismerik az embereket. A kártyából való jósláskor ezek az angyalok irányítják a jósnő kezét. Pontosan úgy keveri a jósnő a kártyákat, ahogy a bukott angyalok irányítják. A múltat pontosan ismerik. A jelent szintén ismerik. Mi a helyzet a jövővel? Ők nem láthatják a jövőnket, és a gondolatainkat, mert Isten nem engedte ezt meg senkinek, viszont jól ismernek bennünket, a körülményeinket és a kapcsolatainkat. Ezeket szinte puzzleként használják, és következtetnek a jövőre. Ha már valaki jósnőnél volt és a ˇ"jövőjét" is megtudta akkor már tudatosan úgy is alakítja. A bukott angyalok pedig segédkeznek a jövő megvalósulásában. A telepátia működése: szintén démoni. Ilyenkor a gondolatokat sátán sugallja és a kérdéseket és válaszokat is. Hála Istennek én már nem a rossz oldalt szolgálom, hanem Jézus kimentett!!
2015. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó előttinek, és azt te honnan tudhatod hogy mikor halsz meg miliomod másodpercre lebontva hogy tudjad hogy mikor kell meg bánni, hiszek Istenben és eléggé vallásos kereszténynek is mondom magam de eztazért én sem értem.
2019. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyébként én csak annyit mondok hogy senki sem tudja, de mindenki meg fogja tapasztalni. De az bisztos hogy nem csak vége és késsz mert olyan a természetban nem nagyon van mindennel lesz valami, ami egyszer létrejöb az már nem tűnik el pl.: kinő egy fa, ha azt kivágják nem tünik el hanem megmarad, ha elégetk füst lesz belőle, ha csak hagyják akkor lebomlik és apró részek lesznek belőle.
2019. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!