Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez tudatos álom volt, vagy...

Ez tudatos álom volt, vagy csak véletlenszerűen álmodtam ezt?

Figyelt kérdés
Szóval, arról akartam álmodni hogy valakivel szexuális kapcsolatot létesítek.Ez így egészen nem jött össze, egy szobában voltunk, de nem tudom hol, de ott volt a tesóm és anyám is, és közeledett anyám és mondtam, hogy most ne jöjjön.És utána mondtam hogy mennyünk máshová és egy másik szobába mentünk ahol nem volt senki és egy tükör volt mellettünk és csókolóztunk és a tükörben láttam hogy csókolózunk, nagyon izgató volt, olyan valósnak tűnt, de mikor felébredtem egyátalán nem olyan mintha tényleg megtörtént volna, és amikor álmodtam ezt én nem tudtam hogy most egy tudatos álomban vagyok.Amúgy az ébredés utáni visszaalvás technikát alkalmaztam, de nem először.Lehet azért sikerült(vagy nem sikerült csak majdnem) mert egész héten későn tudtam elaludni a suli miatt (tanulás, házi stb) és eléggé fáradt voltam, így reggel hamar vissza is tudtam aludni.Szerintetek ez siker, félsiker, folytassam? Aki hülye kommenteket szeretne hozzáfűzni, pl. hogy éljek a valóságban és szexeljek ott stb, az hagyjon a marhaságaival, a kérdésre szeretnék normális választ kapni!

2014. szept. 20. 13:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!