Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok (Itt iskolás korúakra...

Lányok (Itt iskolás korúakra gondolok)! Ti nem utáljátok amikor csak azért néznek le titeket mert lányok vagytok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és ma osztálykiránduláson voltunk!Sportoltunk inkább olyat hogy tenisz,foci,kosár mert volt egy nagy foci és tenisz pálya!Én beálltam a kapuba és mondtam a fiú osztálytársamnak hogy rúgjon kapura úgy hogy én megpróbálom kivédeni,hát azt mondta rendben és mikor rúgnia kellett volna a labdát gyakorlatilag olyan kicsit rúgott bele hogy a szél hozta oda a labdát!Megkérdeztem hogy ez mégis mi volt!Azt mondta nem akar erőset!Mondom rúgjad bátran és ugyan csak alig rúgott bele!Tiszta ideges lettem és megkérdeztem miért csinálta ezt,erre mit kaptam válasznak?Mert gyenge vagy!Én meg megkérdeztem miért lennék gyenge?Látott már kapuba vagy mi erre azt mondta nem de azért nem rug nagyot mert lány vagyok!Ez most miért?Mi lett volna ha sarokba céloz és nem lenne bajom,legrosszabb esetbe bemegy a kapuba a a labda és akkor mindenki jól jár!De ha ez nem lenne elég még a végén azt mondták vigyük be a házba a teniszütőket én felvettem a kezembe 2ütőt és egyszer csak ugyan az a fiú letámad hogy jaj ez nehéz add majd beviszem!Ennyire azért nem vagyok gyenge!Mert ha még arról lenne szó hogy betonaljakat kell emelgetni akkor még megértem de így?!Szerintem nagyon idegesítő!Titeket nem bánt vagy idegesít ha ennyire lenéznek?

2014. szept. 20. 20:43
 1/6 piriiiiii ***** válasza:

Tudod, én másként fogom fel a helyzetet, és nem kezdek el hisztis kislányként idegeskedni ezen... megköszönöm neki értelmes ember módjára, hogy nem akart fejenrúgni a labdával, és megmondom neki, hogy nyugodtan rúgjon erősebben, mert nem vagyok nádszál. Mindezekután engem nem szoktak lenézni...

A tanácsom pedig az, hogy az éppen kamaszkorba lépő fiúkat, bármennyire hajt a véred, KERÜLD!!!

2014. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mégis miért?Osztálytársaimról van szó!Miért kerüljem őket?
2014. szept. 20. 21:19
 3/6 piriiiiii ***** válasza:

Mert éretlenek, hülyéskednek és sok mindent félreértenek.

Csak a Te eseted miatt kerüld őket, mert ők fiúk, Te meg lány, és számodra zavaró, ha gyengének gondolnak. A nők mindig is gyengébbek voltak, ez egy nyilvánvaló tény, csak néha túlzásokba esnek mind a férfiak a túlzott védelmükkel, mind a nők a túlzott erőfitogtatásukkal.

2014. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó az lehet hogy nem kellett volna minden áron azt a focis dolgot erőltetni de azt akkor sem értem hogy miért gondolták azt hogy két teniszütőbe belerokkanok!
2014. szept. 20. 21:24
 5/6 piriiiiii ***** válasza:
Hát, mondom: mert éretlen kisfiúk.
2014. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm a választ és a tanácsot,majd valahogy megpróbálom kerülni az ilyet meg hát próbál féken tartani valahogy magam ilyen helyzetekben,habár én tényleg nagyon-nagyon nem bírom az ilyen helyzeteket még akkor se ha pontosan tudom hogy lány vagyok és gyengébb de ilyenkor mindig az az érzésem van hogy a fiúk szerint csak fél ember vagyok azzal hogy gyengébb vagyok mint ők!
2014. szept. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!