Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tesztoszteron tabletta hat...

A tesztoszteron tabletta hat egy 16 évesnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szőrös és szeretnék tesztoszteron tablettát szedni, hogy meginduljon már végre az arcszőrzetem. Egy 16 éves fiún meglátszana a változás. Mellette sportolnék is, mert egy kicsit túlsúlyos vagyok. Lehet ebből bajom?? Mert azt olvastam, meg már mondták is, hogy bajom nem lesz tőle max nem hat. Ez igaz? Ha hat, akkor megindulna az arcszőrzet növekedése? Összes haveromnak van, még az egyik 14 évesnek is van az állán pár szál rendes erős szőr. Nekem csak pehely mindenhol, kivéve bajusz, az van. Milyen márkát ajánlotok, ha lehet olyat, amibe kicsit több a BIO anyag. Nem baj ha drágább, nekem nagyon megérné, csak legyen már szakállam.

2014. szept. 21. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Idióta. Én örülnék ha nem kellene borotválkoznom. Majd kialakul, aminek ki kell alakulnia, ne siettesd.


Gondolom biológia órán megtanultad, hogy a tesztoszteron egy hormon, ezt nem szokás csak úgy hasraütésre beadagolni a szervezetbe.

2014. szept. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyne hatna:


- a szervezeted érzékeli, hogy jó magas a tesztoszteron szinted, így jól leszabályozza a heréidet (mert azt hiszi hogy azok termelnek túl sokat, és nem a kis gazdájuk olyan hülye, hogy szúrja magát);

- a májad jól tönkremegy;

- elkezdesz kopaszodni.


Ha ezt szeretnéd, hajrá.

2014. szept. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké oké megértettem na. :D Nem csak már annyira zavar h az összes haverom arca szőrös, mondom az egyik 14 éves és az állán rendes erős szőrzet van. De egyébként nem össze vissza szedném és nem injekcióval, hanem csak tabletta.
2014. szept. 21. 02:15
 4/5 anonim válasza:

Jaj tesverem te azert sirsz hogy alacsony a tesztoszterin szinted !! en azert sirok mert igen nagy ....... !!! (a labam olyan mint egy majomnak :)) , mondjuk nem all olyan rosszul mert izmosabb fajta vagyok es eleg vastagok a labaim es nem a zsir miatt )

Es igen a szakal miatt ne sirj mert eljon egyszer az az ido mikor a pehej arcodat fogod vissza siratni :D

2014. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A túl sok tesztoszterontól ki fog hullani a hajad, nem vicc! Igen hülyén fogsz kinézni szőrös testtel, kopaszodva 19 évesen.
2014. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!