Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesztoszteron készítmény...

Tesztoszteron készítmény (hosszabbtávon) májkárosító hatását ellehet kerülni valahogy?

Figyelt kérdés

A tesztoszteron férfi hormon.

Én tömegnövelés miatt szeretném szedni.



2012. jún. 28. 14:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
16/F Ektomorf Testalkatú.
2012. jún. 28. 14:05
 3/27 anonim ***** válasza:
16 évesen nem kell tesztoszteron készítmény.
2012. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2012. jún. 28. 14:07
 5/27 anonim ***** válasza:

16 évesen van bőven szerintem

énis annyi vagyok

és ha egy kicsit is értenél a dologhoz tudnád, hogy a szteroidokat kúrák formájában szedik 6-12 hetes intervallumban

és az, hogy te elektromorf vagy akármilyen vagy nem jogosít fel arra, hogy szétroncsold a szervezeted

képzeld genetiakilag én sem vagyok egy aranybánya, csak annyi, hogy nem torz/asszimetrikus a hasizmom meg a többi izom is a helyén van, de nem gondokkodtam még el, hogy ilyen szarokhoz nyúljak

2012. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 dirtboy ***** válasza:

ezek nem tesztoszteron készítmények.

ezek tesztó fokozók de nem maguk a hormonok.

30éves kor alatt ez is felesleges.

meg sem éreznéd a hatását mert ilyen fiatalon nem lenne.

2012. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16 évesen felejts el minden hormontartalmú kokszot. de húsz felett is csak akkor "való" ha naturálban elérted a határaidat, mert csak a hátrányait fogod érezni (abból meg van, sok)
2012. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ezt mindenki maga dönti el.Én elkezdtem,meglett az eredménye(a tömegnövelést eléggé keményen) Várok vele még 1 évet,addig a lehető legtöbb tudást szeretném felhalmozni.Mellesleg a kérdésemre sem megfelelően váalszoltál,nemis vártam el.Azért köszönöm.
2012. jún. 28. 14:13
 9/27 dirtboy ***** válasza:
akkor elvileg 1 éven belül be látod hogy igazom volt.
2012. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem tudod a tested megvédeni a hormonok károsító hatásától, bármennyire is szeretnéd, semmilyen mód nincs arra, hogy a károsító hatást elkerüld, főleg nem 16 évesen. Bőven fejlődő szervezet vagy még, bármennyire is felnőttnek érzed már magad. Most hazavágod magad, egy életre szívni fogsz miatta.
2012. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!