Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem, csúnya vagyok,...

Úgy érzem, csúnya vagyok, hogy nem tetszek a fiúknak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, önbizalmam kb 0. Úgy érzem, hogy nem tetszem a fiúknak, hogy kövér vagyok, hogy nem is lesz barátom. Ugyanakkor ha belenézek a tükörbe, látom, hogy nem vagyok csúnyább mint más. Mi ezaz egész? Mit csináljak, hogyan viselkedjek??

2014. szept. 21. 02:04
 1/6 anonim válasza:
Fogyjál le 70 kg alá.
2014. szept. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel, most pedig láss csodát: van barátom! :) Hidd el minden rossz után jó következik! ;)
2014. szept. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
tölts fel egy képet magadról,a válaszolók 80 %-ának be fogsz jönni és akkor örülni fogsz.
2014. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%

Nos talan kenne baratkozni a fiukkal ( ne haragudj hogy mondom de lehet hogy befele fordulo vagy ) es akkor a fiuk is inkabb olyan lanyokra hajtanak akit konyen meg tudnak hoditani ( hiaba vagy szep )

SAJNOS olyan vilagot ertunk hogy a fiu nagyresze (vannak kivetelek ) de a konnyu predakat keresik , mert nem szeretnek harcolni egy no irant :D

Sajnos nkm is onbizalmam kb -2 :)) mondjuk latszik is baratnom nincs de ez van .... de te tehetsz ez ellen ( szerintem onbizalom szerzesre ott van a flort ,mert ott nincs mit elroncsal es meglatodd ha az elso jol jon ki akkor a masodik megjobban es igy tovabb ......... :D)

2014. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeritned kövér vagy akkor tegyél ellene.. járj konditerembe, diétázz... aztán majd alakul. Ha lefogysz lesz önbizalmad is, hidd el.
2014. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a második válasz igazán jól esett:) A negyediknek is örültem (bár én nem flörtöt szeretnék:). Azért minden választ köszönök!!!
2014. szept. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!