Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azoknak a csúnya fiúknak mi a...

Azoknak a csúnya fiúknak mi a titka, akiket látok a városban sokszor igazán vonzó, szép lánnyal együtt? Nekik hogyan lett barátnőjük?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ėn nem tudom... ma is láttam ilyet... othon sirtam is ezėrt.


Jo a testem meg minden ės senkim nincs.

2014. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nagy a pofájuk és ledumálják a lábukról a csajokat. Tedd te is ezt!
2014. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azért az igen ritka, hogy csúnya hapsi jó csajjal van.

a csajnak lehet az a pasi tetszik. ő az akit jó hapsinak tart. szerintem ebben semmi bonyolult nincs.

2014. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Profin ért a nők elcsábításához, egyszerű, engem is majdnem befűzött egy ronda pasi, utolsó pillanatban vettem észre hogy hé, nekem ő nem tetszik.
2014. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
a csúnyák sírnak hogy az izmosaké a nők az izmosak meg hogya csúnyáké.ezalatt mindenkinek van esélye mivel mind2 igaz.és ha azt titoknak tekinted hogy nem a testük hanem a személyiségük megfogó akkor az.ja és pont ugyan úgy mint bárki másnak ha nem több munkával. légy humoros magabiztos sármos kedves de ne papucs,figyelmes és hűséges. álltalábanbezt teszik az ilyen fiúk.
2014. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, aki ad esélyt, hogy megismerje a személyiségeemt azok közül több lánynak is bejöttem már, de a külsőm valahogy egy sem tudta úgy elfogadni, hogy vonzódjon hozzám és járjon velem. Szóval nekem ezért is rejtély ez, hogy sok csúnya srácot látok szép lányokkal.
2014. júl. 5. 00:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ritka az igazi férfi. Tudsz úgy egy csaj szemébe nézni, és tudsz úgy beszélni, hogy magáról se tudjon. De egyszerűbb és gyorsabb, ha kipattintod magad vagy megszeded magad pénzzel.
2014. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!