Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis hogyan lehet ilyen...

Mégis hogyan lehet ilyen csúnya, egyáltalán nem is vonzó fiúknak is cuki, aranyos barátnője, komolyan engem miért küldenek el ronda jelzővel, mikor én is nézek ki így, mint ezek a semmilyen külsejű, fejű fiúk?

Figyelt kérdés

Épp most találtam egy új ilyen srácot a neten, kis kövérke, semmi izom, csak egy kis háj, nem vészesen kövér, de duci és hát a feje is kis pufi, tök átlagos semmi olyan, hű, de menő férfias vonás külsőre, semmi széles váll, hát, értitek se szőr semmi! Én nekem vékony alkatom van, edzek is, szálkás izomat, igaz nem vagyok egy nagy benga állat, szinte semmi zsír rajtam, de arcra is szerintem simán megütöm az ilyen egyszerű srácok szintjét. Állítólag szépek is a szemeim, de az tuti, hogy nem tucatszemeim vannak, ilyen szemszín elég ritka manapság, mégis engem észre sem vesznek a csajok, más meg semmi extra külsővel is simán becsajozik, ráaádul enne a srácnak is tök jó csaja van. Ami a legdurvább, hogy tinikről van szó! Már pedig mindenki tudja, hogy a tini lányok a legválogatósabbak külsőre. Komolyan nem értem én ezt, én ronda, más meg simán felszed csajokat. Mi a fene van ebben a világban?!o.O

Nekem meg azt mondják hagyjál, kopj le, meg társai. Egy szia után is amúgy, meg van barátom és társai szövegek. Ezek a ronda srácok hogy tudnak becsajozni?



2014. jún. 27. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy van stílusa, kisugárzása? Lehet, hogy nem utcán "támad le" random nőket, hanem jár társaságba, ott megismeri alaposan a "kiszemeltet", és csak egy csajnak udvarolt, aki igazán bejött neki? Mondjuk ilyenek állhatnak a háttérben...
2014. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

két tipp: ő belsőre jobb, vagy jobb a kiállása, vagy a csaja is csak külsőre "tökjó".


másik: valójában ő egy tökjó pasi, mert a pasiknak meg a nőknek más pasik "tetszenek".


kicsit nézzél magadba, hogy vajon csak a külsőd lehet-e értékes, és ha nem, másban miért csak azt veszed észre, és azt hasonlítgatod????


26N

2014. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
írd le egy konkrét csajózós esetedet,onnan,hogy meglátod és odamész hozzá.
2014. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Már megint te? Elmondom még egyszer miért megy nekik: OLYAT TUDNAK NYÚJTANI AMIT TE NEM. lehet az pénz, humor, megértés, akármi b+ ami benned nincs meg, mert csak a ki-be b*szott külsőddel foglalkozol.
2014. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te a szerelemről már hallottál?
2014. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még szép, hogy a külsőmmel foglalkozom, hiszen a lányoknak ez az elsődleges, folyton azért küldtek el, mert szerintük ronda vagyok. -.- Igen, mégis mi mást tehetnék, ha mindig a külsőn bukom el? Képzeld ismerkedtem már lányokkal kép nélkülé és nem is egy megkedvelte, de miután taliztunk utána csak jelezte, hogy nem vonzódik hozzzám, szóva igen is a külső a lényeg a lányoknál, ezen múlik minden épp ezért nem értem, miért kell sok lánynak csúnya fiú, ha engem elküldetenk, pedig állítólag jó fej vagyok meg humoros stb.
2014. jún. 27. 23:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj ne hidd már el, hogy miket mondanak a lányok... "Jófej, humoros" Nekem is mondtak már ilyeneket, meg hogy "rendes, kedves, udvarias" jópárszor kaptam már udvarias jelzőt. Kitörölhetem vele a s**gemet! Azzal is, hogy rendes vagyok, meg azzal is, hogy meg tudom nevettetni őket. Mind nem ér egy kalap szamócát se, mert miután két külön irányban támad dolgunk máris elfelejtenek... Ez az egész párkeresősdi rohadtul nem azon múlik, hogy milyen vagy nézd meg a sok tapló tahó idiótát is akik fullos csajokkal járkálnak, meg a pénzes sutyerákokat is a tuningverdájukban. Az egész csak a büdös nagy szerencsén múlik. Jó helyen vagy jó időben, összefutsz egy lánnyal és van valami megfoghatatlan jelenség ami miatt vonzódtok egymáshoz (vagy egyik fél a másikhoz).


Van egy lány ismerősöm. Az "ideálomtól" bár nem szeretem ezt az idealizálást, de igencsak eltér tőle. Nem hasonlít rá. Ismerem a belsőjét egy elkényeztetett pénzes csaj, valamelyest még lusta is, ha egy kisebb fizikai nehézségbe botlik (például kiránduláskor hosszú lépcsőn kell felmenni egy dombra) máris nyafogni kezd és még elég durva is tud lenni simán elküld bárkit az anyjába. Akárhogy töprengek rajta azt érzem, hogy én ezzel a lánnyal nem tudnék együtt élni hosszú távon, pláne hogy néha még rövid távon is bosszantó. Mégis mikor meglátom, hogy csak feltöltött egy képet magáról, vagy csak írt valamit azon a retkes facebookon mindig hevesebben kezd verni a szívem és rohadtul nem tudom miért...


Azt akarod, hogy valaki beléd szeressen? Dőlj hátra és kezd el teljesen mással foglalkozni mint a nőkkel. Csináld azt amit szeretsz, felejtsd el, hogy társra vágysz, elég ha emberek közé mész utána már puszta szerencse az egész. Próbálhatod leszólítgatni a nőket a bevásárlóközpontban vagy a tököm tudja hol... Látod mi lesz az eredménye? Ha nincs meg a vonzalom akkor nincs meg.

2014. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

nyugodtan lepontozhatod, lepontozhatjátok azt, aki azt írja, rosszul látod! nyugodtan!


de: attól még te is azokra mész rá, akik tökjól néznek ki, szóval te ugyanolyan vagy, mint azok a lányok, akiket szídsz. Háh! Rejtély megoldva!

2014. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem értek itt senkit!!! Egyiknek az a baja hogy ronda és nincs barátnője, a másiknak meg az hogy jól néz ki és nincs barátnője!!

Egyébként könnyen kiderítjük hogy miért nincs barátnőd... Küldj egy képet(jöhet priviben is)

2014. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajjj te kis butus.Ha jól nézel ki az valójában hátrány,mert félni fognak tőled.Te se mersz odamenni a legbombább csajhoz csak úgy nem igaz?Az meg,hogy kopjál le, egy büdös bunkó ótvar ge*ikurwáról árulkodik csak,az meg neked nem kell.
2014. jún. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!